Jump to content

Malarkey

Uživatel
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Excellent

About Malarkey

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,018 profile views
 1. Asi na to kašlu. Sada 18" ALU kol a pneu je ta 25 tisíc. Možná spíš koupím sportovní volant nebo volant z O4, kdyby to nebyl úplny oser tak USB do středového panelu a možná radar na AT a front assist, díly člověk koupí na bazaru, jen nevím pořádně co vše to ještě obnáší.
 2. Jedině tedy koupit neoriginální kola, vyžádat si typový list, zajít na STK a nechat si to dopsat na úřadě.
 3. Mě teda u O3 nedávno překvapilo, že jsem vypnul motor a stěrače se pod okno při stírání složily. I po každém vypnutou motoru slyším, že ve stěračích trochu hrnce a "rovnají" se i když důvod proč nechápu když jsem je třeba vůbec nepoužil.
 4. Malarkey

  koroze

  Tak to je mazec, tohohle se zbavit nebude jen tak. To už se podle mě bude pořád vracet.
 5. Rychlý dotaz, pokud mám v TP pouze 17", tak originální disky 18" nezapíšu že ?
 6. Poznat nemusí být nic a nebo jsi klidně mohl ohnout něco na podvozku. Každopádně i kdyby teď bylo všechno v cajku počítej s tím že si už něco načal. Ložisko začne zlobit třeba dřív než by bylo normální ATP... Ideálně to dát do servisu aby to prošlo kontrolou. To jsou přesně ty situace kde si člověk udělá z auta co jezdí bez problémů 100 tisíc km a víc auto kde musí předčasně něco měnit 😁.
 7. Co takhle KW a nastavit si výšku podle svého ? Navíc jsou lepši jak Eibachy, jen ta cena... K tomu sportovní uložení tlumičů, ložiska, silentbloky a stabilizátor a mohlo by to i nějak fungovat 😁 a ne jen tak napůl.
 8. Já myslím, že nárůst hluku o 3db je zvýšení zvykového výkonu o 100%, jestli si to dobře pamatuji. Takže utlumení o 4db je hodně.
 9. Já si ho objednal minulý týden. Kryt
 10. Já dostal minulý rok ve Škodě 0w20 do Rapida 1.2 TSI 81kw a teď i do 1.4 TSI 110kw v Octavce. Zatim to jezdí, měl bych si stěžovat ?
 11. Aha, to já si říkal jestli už není zkušenost. Ten zámek na O3 mi přijde stejný jak na Rapidu po FL.
 12. Já bych tam možná ty plastové nechal ? Proč "papírové" ? Někde jsem dokonce četl že se po nějaké době kvůli vlhkosti rozpadají.
 13. Jde to na O3 FL? Na Rapidu to tak po 1-2 měsících kdy se to vychodilo fungovalo perfektně. Že začátku jsem musel dverma trochu víc bouchnout, ale potom to šlo kolikrát zavřít úplně potichu vlastní vahou dveří. Rád bych nasadil i na další vůz. Případně i na Fabii 2 ? Teď jsem zavíral dveře u otce na autě a to je neuvěřitelná rána 😁.
 14. Minimálně v předních dveřích Octavie by již ve dveřích měl být kus antivibracniho materiálu. Lepite normálně přes to ? Není ve dveřích taky nějaký vosk na dutiny ? Ten se mi úplně nechce odstraňovat.
 15. A jak je to s legislativou dnes ? Nezapíšu do TP a úpravce mě hned nahlásí? Vypadá to že nelegální úpravy budou brzo odhalovat na STK ? A nebo neřešit a nechat zapsat do TP ?
×
×
 • Create New...