Přejít na obsah

lze oživit starší motor? 1,8 20V


Capricho

Doporučené příspěvky

Zdravím,

možná je to zbytečná otázka ale pořád nad tím přemýšlím.

Mám starší octavii 1,8 20V r.v. 1999 jezdí sice pořád slušně, ale zdá se mi že motor už netáhne tak jako dřív jako kdyby trochu ubývali koníky. Šel by motor nějak lehce oživit? třeba vyměnit svíčky nebo něco pročistit a podobně nemyslím kompletním generálku.

diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky dělal takovou polo GO motoru, protože mi žral olej a tak jsem vyměnil gufera na ventilech, pístní kroužky, škrtící klapku (byla špatná) a veškeré těsnění na motoru (pod hlavou, výfuk atd.) a musím říct, že i když motor ještě zajíždím (mám najetých cca 780 km), tak jede o hodně líp než předtím, takže jsem s touto opravou nadmíru spokojenej :palec2:

PS: nyní mám celkově najeto 199 700 km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
V 21. 1. 2011 na 20:41, Konny napsal:

Já jsem taky dělal takovou polo GO motoru, protože mi žral olej a tak jsem vyměnil gufera na ventilech, pístní kroužky, škrtící klapku (byla špatná) a veškeré těsnění na motoru (pod hlavou, výfuk atd.) a musím říct, že i když motor ještě zajíždím (mám najetých cca 780 km), tak jede o hodně líp než předtím, takže jsem s touto opravou nadmíru spokojenej :palec2:

PS: nyní mám celkově najeto 199 700 km ;)

Ja bych rad neco udelal spis s tim kravalem meho motoru. Sic mam vymeneny postupne predni,stredovy,zadni dil vyfuku,tak to za autem duni jak kdyz je vyfuk deravy a samotny motor kdyz si otevru kapotu je celkem hlucny. Dokonce kdyz mam stazene okenko u spolujezdce a projizdim kolem nejake vyssi steny,tak slysim kovove cvakani asi ventilu. Navic kdyz startuju tak se celkem dost klepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...