Přejít na obsah

Nefunfuje upozornění rozsvícení světel


Michal I

Doporučené příspěvky

V tom zamku je takovej mikrospinac a ten se prave casto vysere...priciny jsou ty co pise cosby..kdyz otevres auto dalkou tak se sice auto otevre ale fyzicky,kdyz to reknu blbe tak psychciky si auto mysli ze je zavreny..nebo ne zavreny ale proste ze se neotevreli dvere,proto nesviti lampicka,nepipa signalizace svetel a hlavne pokud nenastartujes tak se Ti auto do minuty samo zamkne...protoze tak se to dela kdyz neotevres dvere do 1 minuty...fyzicky ty dvere otevrene sou ovsem pokud je v hajzlu ten mikrospinac tak si to mysli ze otevrene nejsou..a nebo pak jak Ti pisou kluci ty budiky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi dával maxidot do Octávky do 8/01,pípák ti nefunguje.Pokud se ti nerožne stropní světýlko,otevřeš li dveře řidiče,máš v háji zámek a s tím je to spojeno.jinak panely přístrojů,akční členy a tam poznáš,je li to v budících OK.

Nedával jsem ani maxidot ani nic jiného, mám Fabku 2002 comfort s centrále bez dálky. Toho světýlka jsem si ještě nevšiml, nejel jsem v noci-dobrý typ, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se až včera dostal do auta - manželka furt někde jezdí, to světýlko uprostřed nad palubkou normálně svítí, co by to mohlo být? Reprák?

Nevím jestli jsi to správně pochopil. Nejde o normální svícení stropního světtla. Ale jde o to jestli se ti po otevření jakýchkoliv dveří toto stropní světýlko rozsvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, taky jsem měl to samý. Zjistí se to tak, že po zhasnutí světýlka a zavřenejch dveřích otevřeš ty, u kterejch si myslíš, že je v háji zámek - když se nerozsvítí, tak je v háji, když se rozsvítí, tak je to buď ten repráček, nebo náhoda, mě to taky někdy jelo a někdy ne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nemáš nově připojené rádio?

Mám proč? asi 1/2 roku.

To by také mohlo být v tom? Máš nějaké zkušenosti?

Při zapojení autorádia Sony jsem měl prohozený trvalé napájení-memory s napájením přes klíček, pin 4-7. Problém - nefungovala signalizace rozsvícených světel a blikající kontrolka ve dveřním tapecu u řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Taky mi nehrálo rádio pok mi kolega připojil ještě jedek kabel s proudem a hraje ,ale potydnu jsem zjistil že mi nepípají světla při otavření dveří a ani kontrolka v palubovce a ve dveřích. Fungují jen zadní dveře myslíte že by to bylo taky tím drátem v rádiu. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem se setkal u Fabie 1 s tímto stejným problémem. Měl jsem venku budííky (potřeboval jsem přečíst PIN na jiných budícíh) Potom jsem normálně vrátil původní budíky a byla to tato stejná závada. Byla nějaká chyba v budících a v Gateway. Po novém překodování Gateway na stejnou hodnotu pípák po otevření dveří a nevypnutých světlech opět funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem se setkal u Fabie 1 s tímto stejným problémem. Měl jsem venku budííky (potřeboval jsem přečíst PIN na jiných budícíh) Potom jsem normálně vrátil původní budíky a byla to tato stejná závada. Byla nějaká chyba v budících a v Gateway. Po novém překodování Gateway na stejnou hodnotu pípák po otevření dveří a nevypnutých světlech opět funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem se setkal u Fabie 1 s tímto stejným problémem. Měl jsem venku budííky (potřeboval jsem přečíst PIN na jiných budícíh) Potom jsem normálně vrátil původní budíky a byla to tato stejná závada. Byla nějaká chyba v budících a v Gateway. Po novém překodování Gateway na stejnou hodnotu pípák po otevření dveří a nevypnutých světlech opět funguje.

Prosím chtěl bych se zeptat co je Gateway , ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...