Přejít na obsah

Sraz majitelů vozů Škoda Yeti


strycek_BOB

Doporučené příspěvky

Předběžná má (tak trochu soukromá když už se k tomu pořád nikdo nemá) vize programu :

Pátek odpo - exkurze Kvasiny, s panem Čvrtečkou se domluvíme na variabilitě programu exkurze, zajímá nás přece jen z osobního i vlastnického hlediska výroba především Yetiho nebo ne ? do toho kouknem na kousek linky Superba a tak, no co už ...

Rád bych (pokud to časově vyjde) abychom provedli na parkovišti nějaké to společné foto (asi v okamžiku mezi oběma prohlídkami) vize uprostřed auto, nalevo majitel,vpravo spolujezdec, to celé do půlkruhu asi..) a pak se první skupina dřív, druha až pak, první jí tam bude držet místo, přesuneme do kempu na Rozkoši

Večer pátek - volná zábava, vemte sebou každý jeden pytel dřeva na oheň, buřty, maso na gil, vlastně vemte někdo nějaký gril a podobné záležitosti dle vlastní potřeby a tam proběhne všeobecná diskuze mezi jednotlivými výbavami, motorizacemi, barvami, zkušenostmi z provozu, řešením reklamací a poruch (vemte někdo kytaru prosím) nevím zatím jak to bude s dostupností občerstvení z kiosků tak buďme připraveni a to také na počasí, pokud má někdo pocit, že by potřeboval zarezervovat chatku nebo mobilehouse, tak je to na každém, já spím pod širákem nebo bude-li lejt jak z konve pak v autě, od toho ho taky mám ne ???

Sobota ráno - až se nám probudí ti největší spáči buď počkáme až nám vystřízliví v kempu, nebo bych to viděl na menší "spanilou jízdu" kamsi a tam třeba trocha terénu, pak společný oběd někde poblíž nějakého zámku nebo kdekoli a pak to záleží na každém z Vás ... nějaké návrhy ?

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. den - exkurze a špekáčky v kempu

2. den - bylo by fajn vytipovat 1-2 zajímavé zastávky, pak případně nějaký společný pozdní oběd

Zatím návrhy jsou:

WalkerT: "...v okolí Rozkoše pak zámek v Novém Městě nad Metují, zámek Náchod, pevnost Josefov,..."

xalienx: barokní komplex Hospital Kuks

Ale ten 2. den můžeme vymyslet až přímo na místě u ohýnku -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předběžná má (tak trochu soukromá když už se k tomu pořád nikdo nemá) vize programu :

Pátek odpo - exkurze Kvasiny, s panem Čvrtečkou se domluvíme na variabilitě programu exkurze, zajímá nás přece jen z osobního i vlastnického hlediska výroba především Yetiho nebo ne ? do toho kouknem na kousek linky Superba a tak, no co už ...

Rád bych (pokud to časově vyjde) abychom provedli na parkovišti nějaké to společné foto (asi v okamžiku mezi oběma prohlídkami) vize uprostřed auto, nalevo majitel,vpravo spolujezdec, to celé do půlkruhu asi..) a pak se první skupina dřív, druha až pak, první jí tam bude držet místo, přesuneme do kempu naRozkoši

Večer pátek - volná zábava, vemte sebou každý jeden pytel dřeva na oheň, buřty, maso na gil, vlastně vemte někdo nějaký gril a podobné záležitosti dle vlastní potřeby a tam proběhne všeobecná diskuze mezi jednotlivými výbavami, motorizacemi, barvami, zkušenostmi z provozu, řešením reklamací a poruch (vemte někdo kytaru prosím) nevím zatím jak to bude s dostupností občerstvení z kiosků tak buďme připraveni a to také na počasí, pokud má někdo pocit, že by potřeboval zarezervovat chatku nebo mobilehouse, tak je to na každém, já spím pod širákem nebo bude-li lejt jak z konve pak v autě, od toho ho taky mám ne ???

Sobota ráno - až se nám probudí ti největší spáči buď počkáme až nám vystřízliví v kempu, nebo bych to viděl na menší "spanilou jízdu" kamsi a tam třeba trocha terénu, pak společný oběd někde poblíž nějakého zámku nebo kdekoli a pak to záleží na každém z Vás ... nějaké návrhy ?

Vymyšleno výborně, máš můj obdiv za organizaci (bezesporu nevděčná práce), každý do Tebe nalije jednu štamprli v pátek večer :) .

Trochu bych opravil počty: Maty13 - 2 osoby. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz někde (třeba pro Tebe v Jičíně) a společnou cestu bych klidně bral, ale já bych tam asi měl být už na to první kolo Y1 od 17:00 když už sem to celé spískal, tak nevím, Ty jsi s Honzou Tichým přihlášený až na Y2, tak si nemyslím, že by se vám tam pak chtělo hodinu a půl čekat, nebo jo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waau...chlapi, tyden nejsu na foru a tady uz je secko zorganizovane...no je videt ze ste sikovni ogari :palec2: 6.5.2011 rad prijedu ale pac to mam z vas asi nejdal tak budu rad kdyz stihnu tu druhou skupinu Y2.....no a kdys sezenu nejaku marusku co by se mnu rada jela tak budem dva.... :kol-59: ale to este upresnim...a pro WalkerT ...velka poklona za organizaci :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak si přišel na to,že by se nemohl kdokoli další přihlásit ať je odkudkoli,přihlášení je naprosto volné,pouze do naplnění kapacity na návštěvu závodu v Kvasinách existuje omezení v počtu osob,tady pouze zafunguje systém náhradníků za ty,kteří odřeknou svou účast v maximálním počtu osob na exkurzi a jinak je samozřejmě sraz majitelů a příznivců vozů Yeti zcela otevřen všem příznivcům a fanouškům takže napiš co bys rád a rádi se s vámi setkáme,sraz není jen o té exkurzi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co slovaci,vstup zakazany? ;)

No tedy chlape já koukám a klobouk smekám. V profilu máš město Košice. Jestli chceš opravdu přijet z takové dálky, tak jsi větší blázen do Yetiho jako já a v takovém případě je mou povinností, pokud to nepůjde jinak, ti nabídnout ti své místo na prohlídce výrobního závodu. Ne že bych o tu prohlídku nestál, ale než půjdu do důchodu, najdu jiný způsob, jak se tam podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...