Přejít na obsah

Xenony fuč


rej

Doporučené příspěvky

Čau hoši!

Tak mi minulej tejden už podruhý V TOMTO ROCE ukradli xenony.Ráno jsem myslel že mě vodvezou,když jsem koukal zas na ty dvě díry místo světel.

Tentokrát nevlezli dovnitř,ale vytáhli si z boku to lanko ke kapotě.Sakra proč to jde tak jednoduše čmajznout?Já bych je zabil!Nemáte ňákou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt k neuvěření! Před 3 týdny jsem sundával př. lampy a čistil je zevnitř. Tak že vím jak dlouho to trvá. No a neumím si představit tu odvahu zloděje, krást světla z cizího auta! Jak si je takovej hajzl jistej, že ho nikdo nedrapne za límec a nevrazí mu třeba něco do oka??? (např. šroubovák)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt k neuvěření! Před 3 týdny jsem sundával př. lampy a čistil je zevnitř. Tak že vím jak dlouho to trvá. No a neumím si představit tu odvahu zloděje, krást světla z cizího auta! Jak si je takovej hajzl jistej, že ho nikdo nedrapne za límec a nevrazí mu třeba něco do oka??? (např. šroubovák)

Jak si čistil ty světla? Tos je celé rozebral? Já tam mám taky docela bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak napsal:
Milan II napsal:
To je fakt k neuvěření! Před 3 týdny jsem sundával př. lampy a čistil je zevnitř. Tak že vím jak dlouho to trvá. No a neumím si představit tu odvahu zloděje, krást světla z cizího auta! Jak si je takovej hajzl jistej, že ho nikdo nedrapne za límec a nevrazí mu třeba něco do oka??? (např. šroubovák)

Jak si čistil ty světla? Tos je celé rozebral? Já tam mám taky docela bordel

Jo, jo! Mám normální starý lampy. Ty jdou rozdělat. Odepneš ty spony a sklo máš v ruce! Ale vnitřek jsem nevydělával! Musel bych pak světla nechat znovu seřídit. Skla byli zaprášené od takového mléčného prachu a zrcátka to samo. Po očistě je do lamp kráásně vidět. Já jsem si taky myslel, že už je po nich! Jednoduše stačí vyčistit zrcátko a sklo...

-_--_-

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau hoši!

Tak mi minulej tejden už podruhý V TOMTO ROCE ukradli xenony.Ráno jsem myslel že mě vodvezou,když jsem koukal zas na ty dvě díry místo světel.

Tentokrát nevlezli dovnitř,ale vytáhli si z boku to lanko ke kapotě.Sakra proč to jde tak jednoduše čmajznout?Já bych je zabil!Nemáte ňákou zkušenost?

myslíš, že bude mít někdo takovou drzost a hodí sem do inzerce třeba inzerát, že prodá lampy s xenony??? trošku zlechčuji, cítím s tebou, ale třeba bych se vůbec nedivil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska si chlapi jdu pro auto.Mam tam opet novy(uz jsem premejslel ze si to necham predelat na vobyc svetla,jenze to zas nema ten naklon svetel,takze by to bylo komplikejsn).Dalsich 50 klacku v hajzlu.Je fakt,ze to mam pojisteny,jenze spoluucast je spoluucast a 5000 za takovou srandu me moc furt davat nebavi.

Pokud bydlite jako ja na Vinohradech,jiste vas neprekvapi tvrzeni,ze je alarm trosku zbytecnej.Nerikam ze uplne,ale tady je to sila.Tuhle Octu mam sice zatim nejdyl(Combi-1,8T,pred tim jsem mel dve Fabky v dyzlu a obe mi tu ukradli!!!!),

jenze ji mam porad bez svetel :) .Asi budu jezdit domu Zigulem,nebo fakt nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska si chlapi jdu pro auto.Mam tam opet novy(uz jsem premejslel ze si to necham predelat na vobyc svetla,jenze to zas nema ten naklon svetel,takze by to bylo komplikejsn).Dalsich 50 klacku v hajzlu.Je fakt,ze to mam pojisteny,jenze spoluucast je spoluucast a 5000 za takovou srandu me moc furt davat nebavi.

Pokud bydlite jako ja na Vinohradech,jiste vas neprekvapi tvrzeni,ze je alarm trosku zbytecnej.Nerikam ze uplne,ale tady je to sila.Tuhle Octu mam sice zatim nejdyl(Combi-1,8T,pred tim jsem mel dve Fabky v dyzlu a obe mi tu ukradli!!!!),

jenze ji mam porad bez svetel :) .Asi budu jezdit domu Zigulem,nebo fakt nevim....

Jj, hlavně fetky z Rieger sadu, policie ví, ale nebdí. protože měří. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Čau hoši!

Tak mi minulej tejden už podruhý V TOMTO ROCE ukradli xenony.Ráno jsem myslel že mě vodvezou,když jsem koukal zas na ty dvě díry místo světel.

Tentokrát nevlezli dovnitř,ale vytáhli si z boku to lanko ke kapotě.Sakra proč to jde tak jednoduše čmajznout?Já bych je zabil!Nemáte ňákou zkušenost?

Zdravim kolego,

ja te tam videl - byl jsem tam se spadlym oknem. Kazdopadne bych ty zmrdy mlatil retezem, tohle uz je fakt prilis ! Hlavne, ze nase mestska policie radsi meri nez aby hlidali parkoviste ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...