Přejít na obsah

Zpracování palubní desky.


banicek

Doporučené příspěvky

Zdravím Yeťáky. Dneska jsem daval autíčko trochu do pucu a objevil jsem, že slícování palubky u strany řidiče není zrovna dokonalé. Shodou okolností jsem měl možnost si prohlídnout palubku u Yetiho ve vedlejší ulici a ten měl úplně to samé. Co vy na to ?

post-47443-0-98437800-1304266908_thumb.j

post-47443-0-75803200-1304267017_thumb.j

Editováno: , autor: banicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, ve výrobě se mají pořád co učit. Taky mě rozčiluje, když na Octě najdu něco nedokonale vyrobeno. Pochybuju, že s tím půjde něco udělat. Já mám zkušenost, že jak něco podobného dám do servisu, do*ebou to ještě víc a nebo něco dalšího. Nejlepší je to ignorovat, ale sám to neumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že to JE dekl na pojistky. Mezeru tam mám taky, možná, že by to šlo nějak dotáhnout /pěstí/, ale zdá se mi to zbytečné. Mezi sloupkem a těsněním dveří na této straně vedu kablík od navigace, kterou jsem umístil do levého dolního rohu čelního skla. Měl jsem tudíž odtevřené pojistky když jsem kablík protahoval. Možná, že mám tu mezeru menší, ale fakt tam bude vždycky. Šlo by třeba opatrně napružit plastové packy deklíku - ale OPATRNĚ :excl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar Heki, taky o tom uvažuji umístit navigaci do levého rohu - na co si napojil napájení, na nějakou pojistku, nebo tot táhneš až od autozásuvky, uvažuji, že bych napojil i zvuk navigace na AUX rádia... dík za odpověď, případně foto jak to máš řešený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Yeťáky. Dneska jsem daval autíčko trochu do pucu a objevil jsem, že slícování palubky u strany řidiče není zrovna dokonalé. Shodou okolností jsem měl možnost si prohlídnout palubku u Yetiho ve vedlejší ulici a ten měl úplně to samé. Co vy na to ?

Přitáhni to šroubkem. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar Heki, taky o tom uvažuji umístit navigaci do levého rohu - na co si napojil napájení, na nějakou pojistku, nebo tot táhneš až od autozásuvky, uvažuji, že bych napojil i zvuk navigace na AUX rádia... dík za odpověď, případně foto jak to máš řešený.

Ahoj, moje řešení - neřešení tě asi nenadchne, ale já potřebuji navigaci i s držákem a napájením občas přehazovat do jiného auta, tak jsem žádné "pevné" připojení nevolil. Koupil jsem autozásuvkovou prodlužovačku s kroucenou šňůrou - část, kterou vedu pod obložením středového tonelu a pod přístrojovkou jsem narovna - nad pedály jsem připevnil silonovou páskou naležato zásuvku - tenkonec, kde jsem ponecha kroucení jsem vyvedl z obložení tunelu pod sedačkou řidiče vpravo tak, aby se dalo jednoduše píchnout do zásuvky. Kabel od origo napájení, který je i součástí držáku, vedu podél př.l.sloupku, právě částečně natlačený mezi gumu dveří a zmíněný dekl pojistek. Tak mohu jednoduše sejmnot držák i s origo npájením, vytáhnout ze zásuvky-prodlužky pod volantem resp nad pedály /za plastem/ a celou navigaci přemístit. Na pevno zůstává jen ta prodlužka. Není to příliš sofistikované /nedá se tam ani nic zvláštního fotit/, ale mně to vyhovuje. Tož tak. kol3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Yeťáky. Dneska jsem daval autíčko trochu do pucu a objevil jsem, že slícování palubky u strany řidiče není zrovna dokonalé. Shodou okolností jsem měl možnost si prohlídnout palubku u Yetiho ve vedlejší ulici a ten měl úplně to samé. Co vy na to ?

Uvědom si,že je to jenom Yeti, co by jsi chtěl za ty peníze? Takovýhle věci bych řešil,až si koupíš BMW X5 za 3-4x vyšší cenu :smich:

Jinak nic ve zlým...

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...