Přejít na obsah

Škoda Yetti Fresh


Rohlick

Doporučené příspěvky

Co říkáte na nového Yettiho Fresh? Další pokus o nalákání na obal? Je pravda, že pokud byste chtěli auto s touto výbavou např. Active museli byste sáhnout hlouběji do kapsy než když si pořídíte rovnou Freshe. No nevím, zda toto bude stačit. Pokud jste o Freshi nečetli doporučuji http://www.vybermiauto.cz/autodata/novinky/skoda-yeti-fresh-novy-akcni-model-se-sedmnactipalcovymi-litymi-koly-od-428900-kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Dva měsíce Freshe mám (1.2 TSI) a zatím plná spokojenost ... letní pneu (225/55 R17) jsou sice efektní, ale po přezutí ze zimních 205 R16 pozoruji zvýšení spotřeby minimálně o 0,5 l/100 km ... možná je to i v kombinaci s tím, že jsem místo dosavadního Poweru, či N95 ultra natankoval nádrž obyčejného N95 :kol-32: . Za chvíli mě čeká opět tankování, tak dám opět 95 ultra, nebo 98 a uvidíme :kol-31: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...