Přejít na obsah

Vibracie a tvrdy podvozok!!! Octavia II


mimo9408

Doporučené příspěvky

Zdravim.Vie niekto poradit???Octavia combi II(1.9TDI/r.v.2005).Mam strasne vibracie v interieri,vrzgot plastov a tvrdy podvozok!!!Ked idem po horsej ceste,tak je to nieco strasne!!!Ako v starom traktore!!!Ziadne tlmenie iba,tvrde narazy.V robote mam Audi A4 combi(2004) a to je neuveritelny rozdiel!!!Tam nepocut ani ked skocim do takej jamy,ze mi otrhne koleso :-)Cim to moze byt???Tlmice by mali byt OK.auto na ceste drzi!!!Ziadne naklananie.Ale ked poprsi (je mokry podvozok)tak je to celkom dobre.Cim to moze byt???Nejake silembloky???Za rady dakujem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Vie niekto poradit???Octavia combi II(1.9TDI/r.v.2005).Mam strasne vibracie v interieri,vrzgot plastov a tvrdy podvozok!!!Ked idem po horsej ceste,tak je to nieco strasne!!!Ako v starom traktore!!!Ziadne tlmenie iba,tvrde narazy.V robote mam Audi A4 combi(2004) a to je neuveritelny rozdiel!!!Tam nepocut ani ked skocim do takej jamy,ze mi otrhne koleso :-)Cim to moze byt???Tlmice by mali byt OK.auto na ceste drzi!!!Ziadne naklananie.Ale ked poprsi (je mokry podvozok)tak je to celkom dobre.Cim to moze byt???Nejake silembloky???Za rady dakujem!!!

a nemas tam nahodov org sportovy podvozok???ja som dofukal gumy vsetky 4 na 2,5 a tiez to tak dost trasie ale akoze v zakrutach mi to pekne drzi a k tomu mi tam stale nieco bucha sem tam hm vela tu pisali ze o2 ma choru zadnu napravu a je to pravda skace trasie vybruje bucha urobis tam geometriu a same sa to z nicoho nic rozsteluje..a pak ti to hryzie gumy sa deruu...na O1 taketo problemy neboli hm

Editováno: , autor: Relic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...