Přejít na obsah

1,8 20V - ztráta výkonu


ambrosius

Doporučené příspěvky

muze to byt ve skrtici klapce, v palivovem filtru atd.. vem to na diagnostiku.. v kazdem slusnem servisu ti na to kouknou zadarmo

re Guest:Co to meleš za bláboly?Neplet zde potenciální zákazníky servisu.Nikdo ti zadarmo nic neudělá,už není komunismus!!!!!!!!!!Slušný servis ti udělá kvalitní diagnostiku za slušné peníze........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal,za vyčtení paměti závad je 500 dost a jsou to vyhozený peníze.Ale když se na to podívá člověk který tomu rozumí a má naměřené hodnoty na autech které byli ok (tlak v sání,váha,adaptace atd...),tak mu dám klidně víc......Když to udělá někdo zadarmo tak už je to známka toho že umí hovno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,zadarmo dnes už nic.Ptal jsem se ve dvou servisech - ne škoda a tam za napíchnutí na vag chtěli 200kč,a znám z doslechu,že berou běžně 400kč!!!

Já jsem platil za diagnostiku 500 :disgust:

Ceny už jak v Mercedesu - diagnostika 400,- včera se ptal kámoš v orig. servise Mercedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to zmetci,za 10 min.práce 400kč.je to hnus!A to kdyby něco aspoň našli?Mě nic! :ph34r:

Ta cena je uplně normální.Musí neustále kupovat nové a nové programy.A někde to zaplatit musí.Ty děláš v práci zadarmo že takto mluvíš?Musí se rozlišovat diagnostika a diagnostika.........Napíchnutí a vyčtení paměti závad za diagnostiku nepovažuji.Ale když k tomu něco měří at už jen v bloku naměřených hodnot nebo multimetrem atd. aby se ujistil v chybovém hlášení,tak ta cena je ještě pěkná....Co by jste chtěly,do opravy auta nedat ani korunu a pak nemužete o víkendu utlačit nákupní vozík v supermarketu!!!!Aspon nebudete tlustý :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to zmetci,za 10 min.práce 400kč.je to hnus!A to kdyby něco aspoň našli?Mě nic! :ph34r:

Ta cena je uplně normální.Musí neustále kupovat nové a nové programy.A někde to zaplatit musí.Ty děláš v práci zadarmo že takto mluvíš?Musí se rozlišovat diagnostika a diagnostika.........Napíchnutí a vyčtení paměti závad za diagnostiku nepovažuji.Ale když k tomu něco měří at už jen v bloku naměřených hodnot nebo multimetrem atd. aby se ujistil v chybovém hlášení,tak ta cena je ještě pěkná....Co by jste chtěly,do opravy auta nedat ani korunu a pak nemužete o víkendu utlačit nákupní vozík v supermarketu!!!!Aspon nebudete tlustý :p

No, kdyby mi tam něco nastavoval,tak neřeknu ani půl slova,ale jen za vyčtení závad 400sta?A ještě že to nejde vytisknout-taky zkušenost.To bych mohl na tom založit novou živnost taky. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to zmetci,za 10 min.práce 400kč.je to hnus!A to kdyby něco aspoň našli?Mě nic! :ph34r:

Ta cena je uplně normální.Musí neustále kupovat nové a nové programy.A někde to zaplatit musí.Ty děláš v práci zadarmo že takto mluvíš?Musí se rozlišovat diagnostika a diagnostika.........Napíchnutí a vyčtení paměti závad za diagnostiku nepovažuji.Ale když k tomu něco měří at už jen v bloku naměřených hodnot nebo multimetrem atd. aby se ujistil v chybovém hlášení,tak ta cena je ještě pěkná....Co by jste chtěly,do opravy auta nedat ani korunu a pak nemužete o víkendu utlačit nákupní vozík v supermarketu!!!!Aspon nebudete tlustý :p

No, kdyby mi tam něco nastavoval,tak neřeknu ani půl slova,ale jen za vyčtení závad 400sta?A ještě že to nejde vytisknout-taky zkušenost.To bych mohl na tom založit novou živnost taky. :o

No to je docela smutný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze to byt ve skrtici klapce, v palivovem filtru atd.. vem to na diagnostiku.. v kazdem slusnem servisu ti na to kouknou zadarmo

re Guest:Co to meleš za bláboly?Neplet zde potenciální zákazníky servisu.Nikdo ti zadarmo nic neudělá,už není komunismus!!!!!!!!!!Slušný servis ti udělá kvalitní diagnostiku za slušné peníze........

Tak jsem byl v servisu autorizovaným a udělali mi diagnostiku skutečně zadarmo,hned mi ale řekli že mi to vopravovat nebudou protože nemají volný kapacity. Našli mi závadu váhy vzduchu-příliš malý signál. Největší sranda je že sem vloni dával novou, pak že je to bolest jen u TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar chlapi,

od soboty se mi totálně ztrácí výkon auta. Na jedničku jakš takš, ale na dvojku hrůza. Auto se dusí a občas malinko poškubává a výkon se dostaví až po pár vteřinách. Mám docela strach o váhu vzduchu. Začlo mi to dělat chvíli po dotlakování klimy, ale dělá to i když je klima vypnutá! Odepínání kompresoru jsem kontroloval a odpíná korektně... Nemá někdo podobnou zkušenost?

Díky za rady a tipy! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankuju vyhradne Shell V-Power a to jeste na ruznych mistech takze palivem to snad nebude, filtry jsou vsechny nove, po vycisteni klapky cukani zmizelo. Pri rozjezdu auto tahne dobre, ale chybi mi tam ten kopanec nad 3000 ot. ktery tu karu vzdycky vystrelil dopredu. Na ctryku a petku je to mrtve, driv se s tim ve vyssich otackach dalo litat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...