Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si v Ml.Boleslavi před Zákaznickým centrem prohlédl (pouze zvenčí) 2 Fabie III - jedna červená, druhá grafitová metla. Je to hezké auto, vnitřek (přes okénko) také vypadá slušně.

Pak jsem jich potkal přes město proti 5 kousků (z toho jednoho kombíka), moc hezká jsou ta světla s LEDkami - škoda že taková nezačali dávat už na Rapidy 

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte že se dá v dnešní době předjet se zrychlením motorů 44 a 55kw?Taky jsem porovnával rozměry s mým stepíkem a zjistil jsem že Dacka je větší,jinak co se týče výbavy tak je u mně v artice jak tempomat,omezovač,palubák a kožený volant i hlava řadičky,se mi zdá že škodovka jde zase starou cestou a kdo ví od jakého modelu je dálkovy centrál,no a to klima u škodovky zas pos..y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh se tu řeší věci, kterých si člověk hned ani nevšimne ani ho nenapadnou :D Vzadu na dveřích je myslím koženka ve předu látka. Loketka je divná alá rapid ale kratší, tvarovanější s divným zámkem víka. Ve vnitř nějaká látka je ale možná jen na dně, taky si už úplně nevybavuju. Nicméně pro mě pozitivní, že je kratší. Jinak interiér je OK. Propracovanější v detailech a působí dobře. Na rozdíl od rapida je znát, že není už účelový, ale víc se myslelo na dizajn a je hravější a pasuje k rozvoji vnějšku. Ať už tvar ovladačů oken (pojezd jsem zkoušel jen u řidiče, což je nejdůležitější ale tipuju že bude i u spolujezce a hlavně oproti rapidu je i tižší a takoví nesuroví, majitelé rapidu snad pochopí :D ) nebo zvláštní malé zpětné zrcátko nebo hraní si s ostřejšíma liniemi u výdechů. Bolero super, dotykové, rychlé. Moc se mi nelíbily zadní vnitřní světla alá stará octavia1. V předu prostorově blíž rapidu, což je jen dobře. Vzadu se to prostorem ale nedá vůbec srovnávat s rapidem a to podélně je úplně někde jinde. To pro ty co si myslí, že si fabia comby bude lézt do zelí s rapidem. Kufr pro mě malí ale na třídu dobrý. Hlavně ty háčky by se mi hodily. Jinak zavírání dveří, takové oblíbené :D Mi připomíná octavii takže supr. A až když jsem ji viděl zblízka, tak jsem si všiml, že zadní svítilny jsou také tvarované. To jsem viděl na fotkách jen u combi verze :) Musím uznat, že se povedla ale je to mrňous :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...