Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

na služobnej SX4 zadné okná otváram miesto predných bežne, navyše vpredu je tam dojazd iba dole a len u vodiča, tvrdé plasty sú úplne všade a to stála ako 1.9 DDiS 4x4 cca 25000€.....

 

Což je velice zajímavé, že u SX4 tohle nikdo nikdy nekritizoval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno mám atypickú postavu a na svojich 180 cm krátke ruky od lakťa po prsty, ktoré v "stoličkovej" polohe sedu v SX4 padnú presne na ovládače zadných okien..... Vodič SX4 z dôvodov mizerného priestoru pre nohy a divného stredového tunela v kombinácii absenciou pozdĺžneho nastavenia polohy volantu nemá veľa možností komfortného sedenia...... Skrátka nemusí všetko sadnúť každému, každý má postavu trochu inú....... Na 170 cm by to bolo možno akurát..... Ja trpím utkvelou predstavou, že ázijské autá sú prispôsobené ergonómiou skôr menším postavám (pedále blízko seba a pod.), vždy som tam mal pocit "prerastenosti".....

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja zelená žabka až koncom týždňa, pravdepodobne až v piatok....... :( +doprava minimálne týždeň...... Tajne dúfam, že v polke marca/března už nebude potrebné prezúvať na zimné pneu.... a na jeseň bude čas na výber lepších, nie je teraz už trocha obmedzený výber zimných pneu?

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dobré skúsenosti s kupovaním pneu "na slepo" raz som sa nepozrel na pneu a objednal podľa TP...... Murphyho zákony, jasné,že obutý nebol primárny, ale z alternatívnych..... Ponúkli mi ako alternatívu zľavy zimné pneu, samozrejme na plechoch, ako +/- rovnakú hodnotu, za to si viem kúpiť pneu sám a budem mať viac možností než brať, či nebrať..... Ak by ich dali ako bonus, tak by som sa ale určite nebránil...

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Skrátka nemusí všetko sadnúť každému, každý má postavu trochu inú....... Na 170 cm by to bolo možno akurát..... Ja trpím utkvelou predstavou, že ázijské autá sú prispôsobené ergonómiou skôr menším postavám (pedále blízko seba a pod.), vždy som tam mal pocit "prerastenosti".....

Nejseš sám, kdo má podobný zkušenosti s nepoměrem a) postava s vejškou nad 180cm versus B) vnitřní prostor obzvlášť za volantem v autě asijskýho původu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mám napsané... viz. příloha.... a jedno video na začátek... trošku pro zasmání ;)

 

 

a vopovažte se mi nadávat!!! :D :D :D

 

přidáno video...   :)

 

 

a další video... ;)

 

 

a poslední video... teda pro dnešek... možná zítra po cestě domů ještě něco natočím... ;)

 

Nová Škoda Fabia III - recenze od Vorlajze.pdf

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlaj hezky ;-) i video se ti povedlo, jeste ze te upozornili vid :-D

Trochu jsem se bal hodnoceni od tebe, ale prijde mi to celkem objektivni. A vzhledem k tomu ze ji relativne chvalis zrovna ty, musi byt asi fakt dobra ;-)

Jediny celkem me prekvapilo to hodnoceni sedacek, vsichni je spis chvali ...jaky mas rozmery jestli to neni tajne? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně napsané. :kol-47: Ta metalíza je Červená Rio.

 

K těm sedačkám.Mě se v nich sedí dobře-standart Style,ale jsem menší postavy,ale je pravda,že pro vyšší postavy to nebude ono.Vzadu menší lidé taky nemají problém.Je tam kratší sedák,ale většinou se ty zadní používají na vození dětí.

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ... snažil jsem se napsat to jak to citím... tak jsem to tak prostě napsal... :) k té velikosti... mojí :D nejsem žádnej čahoun.. mám 182 cm... ale jsem kus chlapa no... ;) 

 

všimli jste si jedné věci??? vyhnul jsem se jakémukoliv srovnání s jiným autem... ;) 

 

jinak jsem tam teď přidal další video a ještě další nahrávám... ;)

 

jo a v březnu budu mít na víkend i20 ... tak jsem na ní zvědav... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hkubes... díky ;) s i20 jsem jel jenom asi 8 km... až jí vyzkouším na víkend, bude to zase o něčem jiném... ;)

 

Ramrode... řeknu ti, já už bych si auto bez takový předváděcí jízdy nekoupil... říkáš to dobře... projet se po městě můžeš dobře i s hodně slabým motorem a nepoznáš nic... ;) ideální je prostě projet si naježděnou trasu... v mém případě to je 75 km v kopcích na chalupu... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...