Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

na dvoch i pamätám cca 6, na tejto poslednej bolo 7km, tých viac km voči autám predaným v CZ asi súvisí s viacerými prekládkami cestou do SK, prípadne cestou z vagóna vlaku do skladu importéra v BA. 16km miesto 4, to je už skoro jazdenka .... :kol-97:

čau, mám taky zelenou color concept černá, pokud s tím někdo zkušebně jezdil, tak mě to docela sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám skúsenosť že CC zelená - čierna sa páči ostatným (len na ňu nemajú gule) aspoň tak ako mne, tak je možné, že sa s ňou bol niekto z predajcov niekde predviesť. Páčila sa ako predajcom, tak aj špeditérovi čo ju viezol, túto kombináciu videli na živo prvý krát

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám skúsenosť že CC zelená - čierna sa páči ostatným (len na ňu nemajú gule) aspoň tak ako mne, tak je možné, že sa s ňou bol niekto z predajcov niekde predviesť

asi ano, protože mně prodejce říkal, že to moje auto byl pro ně malý svátek, a chodili se u nich na to dívat, ale jezdit mně v tom neměli. Na to mají předváděčky. Žádná sleva tam nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau borci,

 

ve čtvrtek jsem si přebíral novou Fabii. Jediná věc, která mě zaskočila, byl nájezd kilometrů u nového auta. Bylo tam 16,4 km. Připadá mi to moc. Kolik jste měli případně vy? Doufám, že mi tam Franta z Boleslavi na tom nedělal zkoušky ze školy smyku.

Stav je kolem 7dmi km. Ostatní je navíc a 16 bych si nechal vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy se nuluje tachometr na konci linky? Palubka se má nulovat po projetí zkušebního "kolečka po dvoře" - a jestli u danýho kusu bylo nutný "kolečkovat" víckrát za sebou...

 

To jedno "kolo po dvoře" má zhruba kilák - kilák a půl, jede se po spoustě různejch povrchů, je to doslova miniaturní polygon - kdo byl na nějakým Dni otevřenejch dveří v Bolce, ví jak to tam vypadá, tovární zkušebáci na tomhle okruhu vozí zájemce. Zkuste se juknout na  GPS 50°25'33.800"N, 14°55'33.276"E  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta přijíždí olepena pěnovkami jako jsou na fotkách aby se omezily žduchance nejen při přepravě, kliky podlepeny fólií proti poškrabání dutiny kliky, na sedadlech šprcky, folie na podlaze, znaku volantu, na  prazích jsou taky folie a na madlech dveří omotávky. Jednoduše auto v prezervativu. Jak bylo popsáno nehrají rádia, některým typům nefunguje centrál, dále motory nejdou přetočit, nejede to víc jak 40, na pérech(taky jak bylo popsáno) jsou buď vymezovače pohybu a nebo "puky". Prostě auto je taková hromada nefunkčního kovu s plasty a sklem dohromady. Zase jak bylo popsáno,je potřeba ho umýt, samosebou nejen protože sem tam dojede opravdu jako prase(když bylo v dolním patře valníku a zároveň nějaký marast po cestě je to kolikrát zajímavá kombinace vazelíny z kloubů nástavby a bláta ze silnice kol9 ), vytáhnout pytel s věcmi k autu- žárovky, případně poklice, případně koberečky, literatura k vozu, prut antény atd. atd. Prostě taková zvláštní procedura probouzení budoucího miláčka.

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známej, co dělá u dealera, tomu předprodejnímu servisu říká "načinčání" - ale je zajímavý, že se to samý do určitý míry dělalo už za komančů, auta se vozily na drážních vagónech až do nejbližší ŽST a pak jely po ose do prodejny Mototechny - sice nepřepnutý do "transport mode", ale s lakem chráněným nástřikem takovýho jako vosku nebo kýho hroma - a ten se z auta musel před prodejem umejt... Samozřejmě ale AZNP v návodu k autu tvrdila, že lak novýho auta se nemá minimálně první 3 měsíce vůbec šampónovat - tak ho pro jistotu ještě hned na tý prodejně umejvali průmyslovým čističem právě od toho ochrannýho povlaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...