Přejít na obsah

1.9tdi 81kW ztráta výkonu a teď už motor ani nechytne


BOOST

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtěl bych poprosit o radu. Mám Škodu Octavii 1.9tdi 81kW rv.98. Ve čtvrtek přestala mít výkon, od rozjezdu to táhlo o něco míň na dvojku to při 2000ot lehce zatáhlo, při 2500ot tah povolil a motor šel vytočit jen do 3000ot. Šlo s tím jet tak 100Km/h, víc to nejelo. Na volnoběh šel motor vytočit. V sobotu jsem vyměnil palivový filtr za nový a při projetí pořád to samé, nic se nezměnilo. Dnes už auto nejde ani nastartovat. Při prvním otočení motoru má snahu jakoby škytnout a potom už nic, jen se otáčí a chytit nechce. Chytlo jen jednou a to motor běžel na cca 400ot šíleným chodem a přidat plyn nešlo. Při startování se z něj kouří a je cítit nespálená nafta. Jde to jakoby od motoru a zpod auta vpředu. Někde mám dirku ve výfuku. Diagnostika žádné chyby na motoru nenahlásila. Napadnul mě ještě ucpaný katalyzátor, tak jsem odpojil výfuk za turbem, ale nic se nezměnilo.

Díky za každý tip, co by to mohlo být.

Editováno: , autor: BOOST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...