Přejít na obsah

Letní pneu


mirekstrnad

Doporučené příspěvky

Chystám se přezout na letní (docela brzo :D ), rozměr pneu mám 205/65 R15, je to na Octávku II s 1.6MPI, co říkáte na moji volbu PIRELLI P6 205/65 R15 94 T ?

http://www.zbozi.cz/p239209-pirelli-p6-205-65-r15-94-t/?catOrder=relevance&q=Pirelli%20P6%20205/65%20R%2015%2094T&qc=0&r=hp&sId=TpmlqyKTw-U5Gvx4BfN0&categoryPath=/auto-moto/pneumatiky/osobni-pneu/letni-osobni-pneu&categoryId=450&forceScreen=productItems&order=cheap

Je to OK nebo mám vzít něco jiného a pokud ano, tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pneu jsi si vybral celkem dobře ,ale ten rozměr je špatný ! má být 195/65 r 15 nebo 205/60 r 15 oboje s nosností 91

a špatně bude rychlostní index T do 190km mělo by být H do 210km vše máš vypsané ve velkém TP.

Nedej bože při nehodě nedostaneš náhradu škody a můžou ti přišít i vinu ,protože vozidlo s nepředpisovejma

a ojetejma pneu není způsobilé k silničnímu provozu. Pouze u zimních pneu můžeš mít nižší rychlostní index.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot, díky za upozornění, mě to ani nenapadlo nějak, tenhle rozměr jsem do teď měl na OI a když jsem si pořídil OII a řešil kola, nenapadlo mě nic jiného, než koupit zase to samé.

Předpokládám, že to půjde bez problémů pak zase na tyhle disky, kde teď mám 205/65:

kola.jpg

EDIT: ještě mě tak napadlo, pořádně nevím co jaký údaj znamená, na tyhle disky, tam jde dát 205/60 i 195/65 nebo jen jeden rozměr?

Editováno: , autor: mirekstrnad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš kola z OI tak ti ti, jak píše správně Relic, NEPŮJDOU- jiná rozteč!!!!

Pneu bych zvolil malinko jiné PIRELLI P6 CINTURATO Zde se můžeš kouknout!!! :palec2:

Jinak ten rozměr jak jsi psal ty by vypadal na 4x4. (205/65 R15). Ale nejsem si tím zcela jist.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Pirelli, gumy výborné, ale obě sady po dvou sezonách prostě tak nějak ztvrdly, vlastnosti se změnily /ne radikálně/ u cca 4,5 mm již pak se vzorek přestal sjíždět. Chvíli jsem to tam ještě nechal ale zbavil jsem se jich kvůli hluku, byl značný. Pokud hodně jezdíš, je toto nerelevantní a klidně do nich, pokud ale je plánuješ obutí na dejme tomu 4-5 let, asi to není ono.

Jinak Pirelli (běžných typů) jsou dobré gumy se spoustou skvělých parametrů. Ne zas tak moc mají rády mokro.

Osobně mohu doporučit Dunlopy, dobrá zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i na OI ten rozměr nepatří,měli tě na to v pneuservisu upoznit.

Víckrát bych tam nejel,unás na to upozorňujeme běžně.

Ty kola je lepší si objednat někde ,kde ti je odzkouší ,aby někde nedřela.

A nezapomeň na příslušenství ,některá kola potřebují středící kroužky a jiné šrouby(dosedací

plocha hlavy šroubu kužel nebo origo koule).Pozor ! ! ! někde to účtují zvlášť,skrytá investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...