Přejít na obsah

zvysenie vykonu SUPERB 96KW


m4d4_f4k4

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Ahojte, na fore som novy. ako citam vase prispevky aj ja by som sa chcel vyjadrit. Mam superb 1,9 TDI 96kw, Tiptronic, r.v. 2005, najazdenych 178 tisic km. Mam pocit ze je auto dost lenive. Vsimol som si ze z EGR ventilu mi prska olej. Premyslam ci to mozem vybrat a nejakym sposobom vycistit, resp. Ako sa to cisti ? Mam to radsej nechat na nejaky servis ? Uvazoval som uz aj nad chipom, ale najprv idem vymenit olej filtre rozvody, teraz mi vyhlasil alternator workshop. takze som ho doma vybral a zajtra ide na repas. Ale inak je auto v super stave, mam doma este O2 1,9 TDI 77kw, a motor je podstatne zivsi a dynamickejsi oproti superbu. Ale z toho co citam je to asi normalne. Ci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde vyčistit v pohodě, vyndáš a já na to koupil nějakej sprej na čištění egr, tim jsem na to stříkal a drhnul, sprej pomoch na hrubší nečistoty, ale myslim, že zas takovej hit to nebyl, k dokonalosti to dohnal až drátěnej kartáček, petrolej a benzín , tady je odkaz na vlákno, tam jsem dával foto před a po http://forum.skodahome.cz/topic/124810-kontrolka-motoru/page-2#entry1824234

 

až doděláš to co je potřeba, tak chipem to určitě trošku oživíš, já to mám jen z lehka, ale je to fakt znát, mnohem líp se to rozhejbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...