Přejít na obsah

spotřeba 136ls a problémi se škubáním


patriotOI

Doporučené příspěvky

zdravim ještě tak před rokem žral na pošusty max 9 a na dálky 7 ted dálky 8,4 a pošusty až 10,5 l. má najeto 60 tisíc neni třeba nechat seřídit karbec??? a další problém zatim se to stalo 2x poprví se to stalo po nadskočení auta na hrbolu a to že začal šíleně škubat až do 3 tis. ot. pak to přešlo jenže jak sem ubral začlo to zas a ktomu rány z vejfuku smrad a kouř (nevím to jistě ale v tu chvíli se mi zdálo že to jelo na 3 nebo dokonce jen 2 válce) na místě sem neshledal žádnou chybu. asi po 15 km to přestalo a ok a tak po 2 mněsících se to stalo znovu to samé a zas to tak po 20 km zmizelo, tak co stim??? ještě připomínka mam noví svíčky, kabeli k nim, paleci i cívku v rozdělovači novou a vše sem pročistil, jinak jezdí super po dálnici sviští až 170 km v h při 4500 otáčkách a ještě b šel i víc. díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtě nechtě už je to přece jen děda a i přes neuvěřitelně málo najeto by si zasloužil trochu pootočit šroubkem počistit trysky atd. před 12lety sem se louči se svoji š130 5kwalt s favo 136mot a přetryskováno poladěno,ve 170 už to ztrácelo cotact s vozovkou málo která felda stačila,ale vzátahu si holka brala klidně 16 na 100 :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no je fakt že se mi objevila dirka velikosti malíčku v poslení části vefuku ale to až ted nedávno při nastříkávání podvazku a pak když sem bral stříbřenkou vejfuk lup a štětec zvětšil odkapávací díru, ted to krapet bručí, no po vejplatě jedu na seřízení toho karburátoru , vejfuk už taky řešim tak uvidíme co to udělá zatim dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim mam otazku uz neviem co mam robit mam facko a zere mi okolo 14 az 16L na 100km ked sa niekoho spitam tak mi kazdy povie nieco ine chcel by som aby ste mi poradili mam skoda favorit 135LS r.v.92 v meste tych 16 a mimo mesta 14L to neni mozne .Dakujem za kazdu odpoved a radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedelal sem s tym nic lebo nevim co mam delat jak sem hovoril ked sa niekoho spitam cim to moze byt tak jeden mi povedel ze to moze byt na obohacovaci membrana a druhy ze zase sitic ja sa temu mooc nerozumim a nemam si to ani kam dat urobit ..no ze siticem je to tak ze ked nastartuju tak zapne ked tam hodim rychlost napr cuvnem a znovu stlacim spojku uz je vipnuty a volnobech je na 800-900 ot cele sa to trase a az ked prejdem aspon 1km tak zase zapne a drzi na 1500 ot a je to tak ze raz zapne raz nie termostat neviem na ten som nepozeral ale ked prejdem tak 3km tak uz mi rucicka ukazuje tak na stvrtku ze je zohriaty (pri normalnej jazde )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejdřív zkontrolovat jestli správně otevírá termostat a pak nechat pořádně nastavit karbec včetně toho automatickýho sytiče - když pohledáš, je to tady na fóru pověšeno s celým návodem jak se to na Pierburgu dělá. Každý mechoš co si říká škodovkář by to měl umět taky. Sám doma bez zkušeností to nezkoušej - já si myslím že už se v tom někdo takhle povrtal a výsledek je to co popisuješ = fáčko žere jak ruskej tank. Dál dát nový svíčky, vypucovat povrch indukční cívky, všech vn kabelů, všech koncovek, palce = ramínka rozdělovače a víčka rozdělovače zevnitř i zvenku - to všecko hadrem namočeným do benzínu a potom vyjezdit aspoň jednu nádrž - a spočítat kolik to má kombinovanou spotřebu po městě = couračky a mimo město = dlouhou trasu. Jak to bude rapidně přes 7 litrů, zůstala ještě někde nějaká závada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

forman 136 lx spotreba 11litrov .......netrha vsetko vymenene okrem zadneho vyfuku tam mam taku malicku dierku moze to byt tym???ak ano tak ma asi drbne.....inak som mal favorita ten mal spotrebu minimalnu a po vymene vsetkych podstatnych veci ako boli rozvody spojka tlmice sviecky kablovanie skoro vsetko nove som na dialnici snim vytiahol 175 a to som si dovolil odfotit....akurat to hucalo uz jak slak ale stymto formanom katasrofa vymenena spojka sviecky akurat este nemam vymmene rozvody a zere strasne a maximalka 150 na dialnici....tak mi poradte co stym....alebo je to bezna spotreba len dufam ze nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...