Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

z těch vašich odpovědí nejsem moc moudrej, ale zajímala by mě jedna věc........je možný dát na fabky 15" o rozměru 205/50/R15????

prosím o odpověď docela to spěchá

ta by se měla vejít, ale proč to dělat?? :kuk: dej 195/50/15 a je to , neni co řešit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z těch vašich odpovědí nejsem moc moudrej, ale zajímala by mě jedna věc........je možný dát na fabky 15" o rozměru 205/50/R15????

prosím o odpověď docela to spěchá

narveš tam jakýkoliv kola, ale sakra, proč se nepodíváte do tabulky nebo do TP na povolený rozměry??? :kuk:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz:

mam možnost si sehnat na svou černou fabulu nové Dezent V DARK 6,5x15 5x100 ET38 levněji než z netu. Toto ET nemam v TP tak bych je chtěl zapsat. Dotyčny prodejce mi ale nemá možnost dodat TUV homologaci v češtině.

Jakým způsobem se dá tento papír ještě sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz:

mam možnost si sehnat na svou černou fabulu nové Dezent V DARK 6,5x15 5x100 ET38 levněji než z netu. Toto ET nemam v TP tak bych je chtěl zapsat. Dotyčny prodejce mi ale nemá možnost dodat TUV homologaci v češtině.

Jakým způsobem se dá tento papír ještě sehnat.

Tady si ho můžeš stáhnout,ještě ale potřebuješ český překlad a typový list.Některým STK stačí jen ten originál.

http://www.alcar.cz/6565_CZ.6FDF82571170e5...260a268631f80b0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj nevite nekdo jestli jde na kazde naprave mit jiny rozmer pneumatiky,na predek bych chtel 195/50 a dozadu bud 205 nebo 215/45 r15 co na to reknou fici,muze to byt kdyz mam v technicaku napsany 195 i 205 i 215 /50 r15.

[/quote

musí být stejný rozměr pneu na všech 4 kolech, maximálně může být jiný vzorek ale s omezením že na jedné nápravě musí být vzorek stejného typu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alu 7,5x17 ET 38 a podložky 2cm na přední nápravu...není to už moc..,nebudou kola škrtat o podběh nebo lem...

Zatím to nemužu vyzkoušet...ještě nemám šrouby.Kdyžtak bych je zatím nechal stáhnout na 1,5 nebo 1cm

Má někdo zkušenost...?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alu 7,5x17 ET 38 a podložky 2cm na přední nápravu...není to už moc..,nebudou kola škrtat o podběh nebo lem...

Zatím to nemužu vyzkoušet...ještě nemám šrouby.Kdyžtak bych je zatím nechal stáhnout na 1,5 nebo 1cm

Má někdo zkušenost...?

Díky.

Ja mam vzadu 1cm a musi bejt jine srouby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,potřeboval bych poradit.mám možnost koupit ALUkola ale nevim jak budou vypadat na FABII protoze sou z oktavky.Pneu 195 na 50.mate nekdo foto techto kol jak vypadaji na Fabce??mam moznost ke mit za 8.000,co vy na to?dekuji

post-2222-1202308707_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolem 10 000kč podle stavu...samo bez pneu nebo jen se šlupičkama... ;)

Ja myslel nove. Jen ze sem byl tady u nas u jednoho prodejce (jede v hodne velkym) a koukal sem ze je tamma v akci nove za 2199,- za kus coz se mi zda jako luxusni cena. Proto sem se ptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel nove. Jen ze sem byl tady u nas u jednoho prodejce (jede v hodne velkym) a koukal sem ze je tamma v akci nove za 2199,- za kus coz se mi zda jako luxusni cena. Proto sem se ptal.

I nové holé ALU byly občas v bazaru nějak kolem 10 zkus vyhledat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebijte mě, ale při pokusu o vyhledání příspěvků se mi zobrazí toto: Požadovaná stránka byla pravděpodobně odstraněna, změnil se její název nebo není dočasně k dispozici.

Mám zimáče na Fabce na klasických 14" plecháčích - jsou to Polarisky II rozměr 165/70 R 14. Chci koupit zimáče nový, konkrétně Continental TS800 v rozměru 175/65 R 14. Lze je na ty plechy obout? Myslím z hlediska šířky pneu.

Dík.....a nebijte mě.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...