Přejít na obsah

LED žárovka ve zpátečce


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Lidi mám takové dilema :unsure: Když přijedu večer domu tak od příjezdové cesty ke garáži musím dlouho couvat a manévrovat a když je tma je prd vidět a ty "bludičky" ve zpátečce mi toho moc neosvětlí. Předtím jsem měl ASTRU G a tam jsem měl vzadu čiré světla a to byla paráda stím za tmy couvat teď u Octule to je v prdeli. Takže řeším že tam naperu LED žárovku ale Teď ta otázka že newím jakou?! Hlavně potřebuju aby to svítilo líp než ty origo

Muj favorit je zatím tahle

post-70407-0-05848400-1323724527_thumb.j

http://www.obautodil...la_sada-1003039

ale nevím :kol-32: jak to bude svítit tak se obracím na vás jestli to už někdo neřešil taky !!

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No urcite se ti svetlo nebude od odrazove plochy paraboly odrazet, takze opravdu bude zalezet jake vykonne diody to budou a zda dobre prosviti ten neciry plast v zadnim svetle.

Ja bych jako jedinou a originalni a urcite legalni cestu provedl vymenu svetel za faceliftove klidne pokud ti nezalezi na detailech od DEPA - Taiwan.

Vse sedne vcetne konektoru, jen zadni listy jsou vetsi, takze seriznout presne treba lupenkovou pilkou

post-3876-0-86898700-1324217022_thumb.jp

post-3876-0-36290000-1324217303_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor na to, diody co jsou na boku rozhodne sviti jen do stran, ale ne na zadni cast paraboly, klasicka zarovka ma hlavu ve ktere je umisteno vlakno co nejdale od patice, tudis ma velkej rozptyl, tyhle diodove zarovky vrhaji stin na zadni cast paraboly diky limecku na patici

musis pocitat stim, ze to nenahradi v zadnem pripade 21 W zarovku

post-3876-0-29359400-1324239464_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes:

Co tak vyndat obě žárovky a zjistit jaký mají výkon? Nebo se podívat do manuálu jaké kde jsou žárovky osazené?

Zjistil bys totíž, že jak ve spátečce tak v mlhovce je 21W (ale dost možná, že Ti tam někdo dal 15-ti wattové).

Nicméně Ty ji z mlhovky nepoužiješ, páč lift mají mlhovku s pozičkou dvouvláknovku 21/5 W.

pozor na to, diody co jsou na boku rozhodne sviti jen do stran, ale ne na zadni cast paraboly,...

Tak to už vypadá líp, ne?

post-57881-0-65183400-1324275630_thumb.j

Jen tam kde jsem ji našel mají v tomhle tvaru pouze červenou "dvouvláknovku" nahrazující 21/5W.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslim si, ze takovyhle led zarovky budou svitit nejak pouzitelne v parabole vyrobene pro normalni zarovky

normalni vlaknova zarovka ma vlakno (zdroj svetla) umisteny v ohnisku paraboly

led zarovka by musela mit segmenty rozmisteny tak, aby simulovaly, ze svetlo vychazi z ohniska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes:

Co tak vyndat obě žárovky a zjistit jaký mají výkon? Nebo se podívat do manuálu jaké kde jsou žárovky osazené?

Jóóó tak to bych nesměl být zdechlej, ale ted budu na autě přes vikend měnit ložiska tak se na to mrknu! Ale jak to tak vidím tak budu mít asik smulu pač ty dobré ledky sou kurevsky drahé. Hold budu muset počkat až napadne sníh to zas bude všude bílo a bude to krásně odrážet světlo a jak sleze snih tak zas bude dýl světlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jóóó tak to bych nesměl být zdechlej, ale ted budu na autě přes vikend měnit ložiska tak se na to mrknu! Ale jak to tak vidím tak budu mít asik smulu pač ty dobré ledky sou kurevsky drahé. Hold budu muset počkat až napadne sníh to zas bude všude bílo a bude to krásně odrážet světlo a jak sleze snih tak zas bude dýl světlo

Tak si dorob dalsie pridavne svetla na cuvanie L+P strana..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen chci dodat, že tu led žárovku, v úvodu, nekupuj.. Stojí za prd. Koupil jsem si jí asi před půl rokem v sapě za stovku obě a svítivost podstatně horší než klasická žárovka. A ostatní prodejci to prodávají za 300, přitom vše je z jednoho dodavatele .. čína ..

Pokud chceš kurňa svit, namontuj si tam třeba H8 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně jak když připojíš přívěs.

Taky to pomalejc nebilká.

Ne, jiná instalece v tom není. Mám dodělávané tažné, tudíž jen "přicvaknuté" na stávající instalaci.

Po připojení přívěsu pomaleji nebliká, po vyndání jedné žárovky (bez připojeného přívěsu) rychleji ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...