Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

Potreboval bych poradit v rozmeru 195/65 R15.Rozhoduju se mezi:

-NokianWR (popr.WR G2)

-Michelin Alpin A3

-Goodyear UG7

-Dunlop Sp Winter

Nemuzu se porad rozhodnout.Zatim je to na hrane mezi Nokian WR a Michelin Alpin,ale nebranim se i jinym alternativam.. :help:

diky

A to těch možností je ještě daleko víc:

-Bridgestone LM25

-Continental TS810

-Pirelli SnowControl

-Pirelli SnowSport

-Pirelli SottoZero

a Dunlop SP Winter máš taky ve třech variantách:

-M3

-3D

-WinterResponse

a myslím si, že se žádnou z uvedených člověk nešlápne vedle.....asi nejrozšířenější z nich jsou podle mne:

Dunlop SP WinterSport 3D

GoodYear UltraGrip 7 (teď nově 7+)

Michelin Alpin A3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bratři, chci se zeptat zda je možné přezout O1 na tyto pneu a jestli je nejaká zkušenost (jedná se mi hlavne o index nosnosti a zesilene provedeni) Odkaz: http://www.bestpneu.cz/pneu/3277/nokian-wr...16-94-h-xl.html

Hrome, proč zrovna index 94 ?? Já měl za to, že kombík má nejvyšší hmotnost 1880 Kg.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle Nokian WR G2 jsou letos nové, tak snad budou OK.

Jo prave na ty jsem koukal ale maji vahovy index jenom 94.Jestli to neni zbytecne moc.

...aha, jo takhle. No jestli potřebuješ nutně tyhle a seš za ně ochoten zaplatit, tak ti může bejt vyšší váhovej index ukradenej (u nižšího by to bylo přirozeně jinak) ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bratři, chci se zeptat zda je možné přezout O1 na tyto pneu a jestli je nejaká zkušenost (jedná se mi hlavne o index nosnosti a zesilene provedeni) Odkaz: http://www.bestpneu.cz/pneu/3277/nokian-wr...16-94-h-xl.html

No možnost přezout na tyhle gumy je, ale proč nekoupíš na zimu 195/65 15??? To co dáš za toho Nokiana, tak za to máš v klasickým rozměru tu nejlepší zimní gumu, ať už Michelin, Dunlop nebo Continental, popřípadě GY.

To je můj názor. Se zimníma gumama stejně žádnou parádu dělat nebudeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurec, tak to tady pozoruji na 4 skupiny: GoodYear UG 7+, Pirelli SottoZero ( popř. SnowSport), Michelin Alpin A3

a Dunlop SP WinterSport 3D no vlastně 5, to jsou ty ostatní. Bylo by dobré udělat takový ten hlasovací proužek na první straně, jak je to u jiných vláken. Já letos nakonec zvolil ty GoodYear UG 7+, tak snad jsem neudělal blbost, padly mě ještě do oka právě Pirelli Snowsport. Ještě mám týden na rozhodnutí. Cena stejná 1700,- Ks a přezutí zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec Páni.

Mám na autí Continentál Ts 810 a můžu vřele doporučit tichoučké perfektní záběrové vlastosti a dobrá trakce!!!!! Ale výdrž te pneu moc není ale za to svezení to stojí!!!!! :palec2:

Pracuji s pneu. a myslím že toto je jedno z nej!!§ ;)

Já si je letos pořídil taky.Už jsem přezul a souhlasím s tím,že jsou krásně tiché,pocit jak v peřinách,ale právě na druhou stranu mám pocit,že až moc nějak plavou.Při razantnější jízdě mám pocit,že mě zadek předjede,je to dost cíti,auto je jak na pérách ;) Tak nevím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos je davam na Audi A4 avant, psano je tam taky standardne 205/55, ale koukal jsem na nejakou nabidku servisu Audi a na A4 psali i tech 215, podle me je ten rozdil minimalni, pokud dobre pocitam, bude kolo o 11mm vetsi v prumeru, coz je podle me uplne zanedbatelny, vzhledem k tomu, ze to stejne se stane, kdyz sjedes 5,5 mm vzorku na gume, taky se zmensi prumer o 11 mm... Neni to uplne takhle, jak pisu, ale vysledek je, ze bych se nebal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koukal do nejaky tabulky co jsem nasel.. 215tky tam jsou ale /50 ... sirka by teda nemela bejt problem .. ale ten profil 55 je asi moc.. nevim jak by to vypadalo.. :aggressive:

S profilem si nelam hlavu , ten je OK, hlavně buď opatrný na sněhové břečce bude se ti to trochu víc smekat, počítej s tím při brzdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem konečně přezul. Mám continental ts 810, tak uvidím! Trochu jsem váhal mezi nima a UG 7 a nakonec jsem se rozhodl na Conti. Zkušenosti mám jen s obyč. zimnima gumama- debika a pod na felicii. Na fildě jsem to neřešil ale na octávku už jsem šetřit nechtěl!! Tak uvidím jak se budou sjíždět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem poprvní vyzkoušel v akci Goodyear UG 7 a musím říct že jsou fakt GOOD pneumatiky. Můžu jen doporučit. Vyjel jsem s nima každý (i prudký) kopec a sedí jak přibitý a to jsem jel po zasněžené zledovatělé silnici.

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze klasika - rozhoduju se mezi:

- UG7 / UG7+

- Michelin Alpin A3

- Dunlop WinterSport 3D

Vsichni tady chvali ty UG7 - maji nejakou nevyhodu? Mam pocit, ze tu nekdo zminil rychlejsi sjizdeni - je to tak?

A jeste jedna otazka - mate nekdo nejaky info o tom, jaky je rozdil mezi UG7 a UG7+? UG7+ je nova, tak bych cekal ze lepsi, ale na druhou stranu UG7 je proverena, tak abych neslap vedle... Co myslite?

PS bude to 195/65 R15 T

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...