Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

To jo, jenže já porovnávám pneu při bežných provozních teplotách. Tzn. letní v létě a zimní v zimě a to bude tvrdost směsi dost podobná. Je jasné, že když přezouváš na zimní, tak už je teplota dost nízká, letní gumy tvrdé, tudíž na zimních ti to přijde jak v bavlnce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mi z http://pneunet.cz dorazily pneu GY UG 7 195/65/15 T a vse probehlo v poradku, trvalo to mene nez 5 dni. Jen je nejak pro me necitelny dot - je tam neco jako BHR2T nebo tak neco, nevim jak se z tohoto pozna vyroba. Na letnakach jsem to mel jasny, posl. 4 cisla tyden a rok vyroby napr. 4905... Zna to nekdo? :huh::huh:

pneunet muzu doporucit jako odskouseny a v pohode, cenofka vice nez super! ;)

dal jsem na vaše zkušenosti GY UG7 tak je vyzkouším.taky mě včera dorazily, ca 5 dní. cena cool!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ja som práve zaznamenal, že letné Bridgestone ER 30 (v lete) boli hlučnejšie, než zimné Michelin Alpin (v zime). Rozmer identický. Ale tie Bridgestonky boli fakt veľmi hlučné a s klesajúcim vzorom to začalo byť až neúnosné.

No ja chcem tie bridgestony (Turanza ER300) kupit na leto. Vravíš, že sú hlučné ? A čo ostatné vlastnosti ?

Inak, na starom aute som mal Michelin Alpin a boli vyborne. Teraz som kupil pre zenu novinku, Matador MP59 Nordicca, vraj dopadli vyborne v testoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem jezdil na 195kách 15" Matadorech MP58 Silika a byl jsem opravdu mile překvapen a mohu porovnat s Continental TS780 a hodnotím Matadory jako vynikající za velice slušnou cenu. Mohu jen doporučit. Letos budu jezdit Continental TS790 ale 205 16" tak jsem zvědav.

Tak nakonec budu testovat nové Matador MP 59 Nordica, tak doufám, že budou tak skvělé né-li lepší jako ty MP58. Ještě foto MP59 Nordica.

post-27-1160972959.jpg

Editováno: , autor: Remus by skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remus - nevazerajú tie Matadorky najhoršie. Výsledky testu by si mohol poslať, zaujíma ma to.

jaydoo - ja som mal ER30. Tie ER300 sú o inom. Tie si ľudia poväčšinou chvália. Tie moje ER30 sedeli dobre (hoci GY Excellence boli lepšie). Odjazdili 50.000 km, takže celkom dosť (hoci kvoli tomu hluku som si želal, aby vydržali čo najmenej). Jednu som oprel pri parkovaní o obrubník a bola tam diera ako 10-korunáčka. Takže ER30 by som si určite znova nekúpil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chlapi neblněte, tento rok sníh nebude ;)

Jsem z Jeseníků a sněhu jsem měl minulou zimu až po koule, už fakt nechci půl roku jezdit po zmrzlých kolejích, zasněžených 20cm sněhu :fakac:

Max 3 měsíce, ale dýl fuck ne :smich:

No a sníh je tu, to je bordel, trochu brzo ne !!!

Continental TS 810 byly tento první den v pohodě, je u nás ledovice a místy asi 7cm sněhu.

post-27-1162476114.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, přesně takhle jsem dnes ráno našel tu mou Octu taky, ve frontě před pneuservisem jsem byl v 8,05 až na 7.místě, hlavně že autíčko dobře topí, nazul jsem Klebry, tak jsem na ně zvědavý - nikdy jsem na nich ještě nejezdil ... Uvidíme,uvidíme,uvidíme kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlehnul jsem názorům, výsledkům testů a koupil jsem GoodYear Ultra Grip 7 195/60 15" - a zatím spokojenost. Za ty prachy super guma! Ještě uvidím, ja se budou chovat na sněhu.

Myslim, ze jsou spise delane na snih... Takze vazne super jizda... ;):D

No vzdyt jo, na suche zmrzle vozovce je jedno co tam mas, na lede ti nepomuze ani svecena, cili na snih neni lepsi volba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...