Přejít na obsah

Zimní pneu


Aidolon

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Taky mě čeká nákup zimnich kol. Přemýšlím o continentálkách ts810- 1660/ks nebo michelinkách alpin a3- 1680/ks. Díval jsem se na ne na pneunet.cz :palec2:;) máte nekdo s něma zkušenosti? Jezdím 80% město a 20% hory. Jedná se mi o rozměr 195/65/15. Širší nechci.

Editováno: , autor: TomášLPG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k autu zimáky Continentaly TS 810 - 195/65/15, máte někdo zkušenost jaké jsou ?

Zdarec, tyhle gumy mě taky zajímaji!! Pokud máte zkušenosti dejte vědet!!!

Ahoj, TS810 jsou velmi dobré gumy, možná že jedny z nejlepším v každém případě s nimi budete spokojeni. :)

Přesně tak! Vůbec se nemusíte bát, mrknětě třeba sem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k autu zimáky Continentaly TS 810 - 195/65/15, máte někdo zkušenost jaké jsou ?

Zdarec, tyhle gumy mě taky zajímaji!! Pokud máte zkušenosti dejte vědet!!!

Ahoj, TS810 jsou velmi dobré gumy, možná že jedny z nejlepším v každém případě s nimi budete spokojeni. :)

Přesně tak! Vůbec se nemusíte bát, mrknětě třeba sem!

Tak asi pujdu do nich. Váhal jsem mezi michelinem alpin a3 a Continentálkama a na pneunet jsou hodnoceny lépe i mají hezčí disain a zlevnily je! hm doufám že nebudu litovat!! :p;):feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jezdím na Goodyear Ultra Grip 7 a sou fakt dobrý,nekdy jsem při jízde nepoznal že tam mám zimný gumy.Před tím sem tam mnel nejaký ty neznačkový a ty delali hluk jako z traktoru. Tyhle UG7 ani nesliším.

četl jsem že se na suchu dost opotřebují.jak to teda je s nima?přemíšlím totiž ještě o dunlopech 3D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k autu zimáky Continentaly TS 810 - 195/65/15, máte někdo zkušenost jaké jsou ?

Zdarec, tyhle gumy mě taky zajímaji!! Pokud máte zkušenosti dejte vědet!!!

Ahoj, TS810 jsou velmi dobré gumy, možná že jedny z nejlepším v každém případě s nimi budete spokojeni. :)

Přesně tak! Vůbec se nemusíte bát, mrknětě třeba sem!

Hm,pozrel som na vysledky testov AUTO BILD 2006 a bol som v miernom soku z vysledku MATADOROV!! Tu znacku by som neobul ani na mojmu synovi na bycikel a nie z dovodu jedna pani povedala ale z osobnej skusenosti. jednym slovom katastrofa!!! K Octe som dostal gratis Uniroyaly a po ich zjazdeni to budu na 90% MICHELINY. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k autu zimáky Continentaly TS 810 - 195/65/15, máte někdo zkušenost jaké jsou ?

Zdarec, tyhle gumy mě taky zajímaji!! Pokud máte zkušenosti dejte vědet!!!

Ahoj, TS810 jsou velmi dobré gumy, možná že jedny z nejlepším v každém případě s nimi budete spokojeni. :)

Přesně tak! Vůbec se nemusíte bát, mrknětě třeba sem!

Hm,pozrel som na vysledky testov AUTO BILD 2006 a bol som v miernom soku z vysledku MATADOROV!! Tu znacku by som neobul ani na mojmu synovi na bycikel a nie z dovodu jedna pani povedala ale z osobnej skusenosti. jednym slovom katastrofa!!! K Octe som dostal gratis Uniroyaly a po ich zjazdeni to budu na 90% MICHELINY. :palec2:

micheliny nedavaj! :feve:

zacnu hucat a auto bude "nepokojne" na ceste. nekecam, je to z vlastnych skusenosti (+ zo servisu u bratranca, menil ich uz veeeela) :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

micheliny nedavaj! :feve:

zacnu hucat a auto bude "nepokojne" na ceste. nekecam, je to z vlastnych skusenosti (+ zo servisu u bratranca, menil ich uz veeeela) :kuk:

Dik za radu. Myslel som,ze to budu fajne pneu lebo na dodavku davam L+Z len MICHELIN su perfect :palec2: . Tak si necham poradit a obujem asi GOOD YEAR UG7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám zase opačný názor. UG7 mám na citroenu a ten komfort oproti Michelinům se nedá srovnat, nezlob se, ale je to tak, můžu porovnat obojí mám doma a jezdím stejné trasy. ;) U mě příště vyhrají zase Michelin. Ale nejsem odpůrce Goodyeerů, mám je na léto Excellenc a to je balada, takže netíhnu k jedný značce lol

Dostal jsem k autu zimáky Continentaly TS 810 - 195/65/15, máte někdo zkušenost jaké jsou ?

Zdarec, tyhle gumy mě taky zajímaji!! Pokud máte zkušenosti dejte vědet!!!

Ahoj, TS810 jsou velmi dobré gumy, možná že jedny z nejlepším v každém případě s nimi budete spokojeni. :)

Přesně tak! Vůbec se nemusíte bát, mrknětě třeba sem!

Hm,pozrel som na vysledky testov AUTO BILD 2006 a bol som v miernom soku z vysledku MATADOROV!! Tu znacku by som neobul ani na mojmu synovi na bycikel a nie z dovodu jedna pani povedala ale z osobnej skusenosti. jednym slovom katastrofa!!! K Octe som dostal gratis Uniroyaly a po ich zjazdeni to budu na 90% MICHELINY. :palec2:

micheliny nedavaj! :feve:

zacnu hucat a auto bude "nepokojne" na ceste. nekecam, je to z vlastnych skusenosti (+ zo servisu u bratranca, menil ich uz veeeela) :kuk:

Editováno: , autor: quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky budu kupovat nejake zimaky a premislim nad temi UG7. NA netu jsem nasel toto: http://www.pneu-servis.cz/index.php?sect=8 Co rikate na tu cenu?

http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=pneu...p;ID=7669&m kukni na toto jsou levnějšííí a jinak pokud chceš dát něco kolem 1650 na gumu ,tak si myslím že continentálky http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=pneu...p;ID=3584&m nebo michelinky http://www.pneunet.cz/index.php?sekce=pneu...;ID=10510&m hm dej vědet nad kterýma ses rozhodl lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ve světe motorů vyšel test ADACu pro sezonu 2007, tak to sem zkusím naskenovat. Velmi dobře si vedly Michelin, Dunlop, Continental a v malém rozměru dobře dopadla i Sava Eskimo. Jen nechápu proč testovaly pouze rozměr 155 a pak až 205 :(

post-3603-1192602375_thumb.jpg

post-3603-1192602379_thumb.jpg

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych poradit v rozmeru 195/65 R15.Rozhoduju se mezi:

-NokianWR (popr.WR G2)

-Michelin Alpin A3

-Goodyear UG7

-Dunlop Sp Winter

Nemuzu se porad rozhodnout.Zatim je to na hrane mezi Nokian WR a Michelin Alpin,ale nebranim se i jinym alternativam.. :help:

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych poradit v rozmeru 195/65 R15.Rozhoduju se mezi:

-NokianWR (popr.WR G2)

-Michelin Alpin A3

-Goodyear UG7

-Dunlop Sp Winter

Nemuzu se porad rozhodnout.Zatim je to na hrane mezi Nokian WR a Michelin Alpin,ale nebranim se i jinym alternativam.. :help:

diky

Mám Dunlop 3D a jsem spokojen. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...