Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

Dnes som vykonal nejaké bádania a aj nejakú skazu som narobil...

Bádania:

Skúšal som pri akom napätí ešte svietia a zistil som že bez straty svietivosti svetlá fungujú už pri 9,0V

Odbery prúdu ( pri dvoch svetlách naraz )

9,0V - 2,14A

12,0V - 1,59A

13,8V - 1,29

14,4V - 1,21

Je vidieť že čim vyššie napätie je spotreba nižšia. Jas sa od 9,0V už nemení, pod 9,0V to jemne skáče a pod 6,0V som nešiel.

Skaza:

nakoľko treba mať pripojené napájanie na konektore a konektor som nemal dal som dnu krokosvorky ale na plus treba pripojiť dva piny a pri prenose a svite sa mi vnútri skratovali a odtavil som značnú časť stredného ( PWM ) pinu :D:Dlol

Samozrejme že je to pripojitelné aj tak ale sere ma to. Na svetlo to nemá vplyv :D

post-3171-1217321570_thumb.jpg

post-3171-1217321574_thumb.jpg

post-3171-1217321578_thumb.jpg

post-3171-1217321582_thumb.jpg

post-3171-1217321587_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěls asi napsat, že oslňovat beztak bude... OKI. Tak proč nedají na trh stejná světla jako mlhovky určená pro denní svícení? Nebo má někdo informace o faceliftu OII? V mlhovkách údajně budou 2 žárovky( i pro denní světla). Ale co rozměr. Bude stejný? Pokud ano máme po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som vykonal nejaké bádania a aj nejakú skazu som narobil...

Bádania:

Skúšal som pri akom napätí ešte svietia a zistil som že bez straty svietivosti svetlá fungujú už pri 9,0V

Odbery prúdu ( pri dvoch svetlách naraz )

9,0V - 2,14A

12,0V - 1,59A

13,8V - 1,29

14,4V - 1,21

Je vidieť že čim vyššie napätie je spotreba nižšia. Jas sa od 9,0V už nemení, pod 9,0V to jemne skáče a pod 6,0V som nešiel.

Skaza:

nakoľko treba mať pripojené napájanie na konektore a konektor som nemal dal som dnu krokosvorky ale na plus treba pripojiť dva piny a pri prenose a svite sa mi vnútri skratovali a odtavil som značnú časť stredného ( PWM ) pinu :D:Dlol

Samozrejme že je to pripojitelné aj tak ale sere ma to. Na svetlo to nemá vplyv :D

P=UxI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No dám to teda sem, dnes som s kamošom dokončil implantovanie S6TFL do RS nárazníku na FI.

Dá sa povedať že moje 4300K xena sú žlté proti LED...

Škoda len že sú tak nízko a taktiež umiestnenie v tom otvore je trochu hlboko a zblízka to už horšie vidieť...

post-3171-1218914103_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V mlhovke ti oslňovať aj tak nebude, ide o to že parabola hmlovky neni na denné svietenie.

Dobry den ve spolek, jak jsem predeslal, OII po faceliftu ma zarovku pro denni sviceni primo v mlhovce. Mlhovka je o plnych 10 cm delsi a tim padem nepujde jen tak lehce zamontovat do puvodniho narazniku.

A ze jsem na Vas hodny, pripojuju foto ;)

post-4140-1221656917_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den ve spolek, jak jsem predeslal, OII po faceliftu ma zarovku pro denni sviceni primo v mlhovce. Mlhovka je o plnych 10 cm delsi a tim padem nepujde jen tak lehce zamontovat do puvodniho narazniku.

A ze jsem na Vas hodny, pripojuju foto ;)

Hm, tak už na původní OII byly mlhovky velký jako kráva a tohle je ještě horší :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal v Novinkách(OII-facelift)......známej mechanik na Jarově řikal že sice oni na dílně nějaké info.o faceliftu ještě nemaj ani samotný prodejci,ale jejich šéf prodeje(což je i chlapík co šéfuje zas jiným šéfům prodeje v určit.regionu) prej už info.a dokonce i nějaké materiály o faceliftu má......Byl už na školení začátkem Září které je právě určené pouze zatím jen pro takovéto region.šéfy a tam už i prý facelift měl možnost prolést......Jelikož je prý on takovej namachrovanej a nesympatickej jouda,tak jim nic neprozradí,ale začátkem př.týdne má začít proškolovat své prodejce na Jarově a ten jeden tam je jedna ruka s tim mojim známym z dílny,tak jestli tam ty prodejci dostanou do rukou nějaké materiály,tak mám slíbeno že mi je hned pošle na email,tak jestli se mu zadaří,tak to sem okamžitě šoupnu....sám jsem zvědavej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...