Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

S toho si nic nedělejte,já to měl slíbený na dnes a ráno psal mi že se omlouvá že to nestíhá...něco že odpol.odjíždí na školení,tak zas asi až př.víkend. :(

Taky jsem si rikal, ze bude v jednom kole!! Zkousel jsem to hledat v etce, ale nic jsem nenasel!! Nevis jake je to cislo dilu? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S toho si nic nedělejte,já to měl slíbený na dnes a ráno psal mi že se omlouvá že to nestíhá...něco že odpol.odjíždí na školení,tak zas asi až př.víkend. :(

Taky jsem si rikal, ze bude v jednom kole!! Zkousel jsem to hledat v etce, ale nic jsem nenasel!! Nevis jake je to cislo dilu? ;)

Nevim,ale každopádně to bude pod VW.

Já zítra zkusim sundat tu krytku a mrknu do těch svých světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S toho si nic nedělejte,já to měl slíbený na dnes a ráno psal mi že se omlouvá že to nestíhá...něco že odpol.odjíždí na školení,tak zas asi až př.víkend. :(

Taky jsem si rikal, ze bude v jednom kole!! Zkousel jsem to hledat v etce, ale nic jsem nenasel!! Nevis jake je to cislo dilu? ;)

Nevim,ale každopádně to bude pod VW.

Já zítra zkusim sundat tu krytku a mrknu do těch svých světel.

Bylo by to dobrý, už jsem to viděl na jednom živém Audi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim,ale každopádně to bude pod VW.

Já zítra zkusim sundat tu krytku a mrknu do těch svých světel.

Jo, zkus tam neco vypatrat!!! :palec2:

Mám vypátráno, ale nikdo ve Škoda servisech v Praze to nezná !!! Koukali jak zjara, že slyšeli, ale nic neví :wacko:

Editováno: , autor: benito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
vie niekto prezradit objednavaci kod? uz som sa bol opytat vo viacerych predajniach audi, ale nikde mi nevedeli poradit, vsade mi tvrdili, ze dvojvlaknovu H1 nepoznaju, len H7..

Taky bych rad vedel, nikde to neznaj! :help:

Napsledy se mi ten dotyčný ozval 3.8., od té doby nic. Ta žárovka je Hr2/c, je to originální sada od VW. Kdo se to pokusí sehnat ??? Číslo z Etky neznám. Vypadá to, že to bude na dlouhé lokte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vie niekto prezradit objednavaci kod? uz som sa bol opytat vo viacerych predajniach audi, ale nikde mi nevedeli poradit, vsade mi tvrdili, ze dvojvlaknovu H1 nepoznaju, len H7..

Taky bych rad vedel, nikde to neznaj! :help:

Napsledy se mi ten dotyčný ozval 3.8., od té doby nic. Ta žárovka je Hr2/c, je to originální sada od VW. Kdo se to pokusí sehnat ??? Číslo z Etky neznám. Vypadá to, že to bude na dlouhé lokte.

Koukám, že to nějak vázne, to tu za chvíli bude zima a budem svítit normálně.

Já psal na začátku týdne přímo do Škodovky, ale zatím žádná odpověď :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie niekto ziskat foto tejto ziarovky? Popis Hr2/c moc nepomol.. :help:

Podívej se na jakoukoli žárovku HR2 a přidej dozadu na patici malou řídící jednotku neboli označení /c. Stačí ? Nicméně tohle o dvouvláknové halogenové žárovce HR2 jsi se mohl dozvědět sám. Foto není, to by musel vyfotit někdo, kdo to už má.

Editováno: , autor: benito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...