Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

A čo sú to za žiarovky? Znie to fakt zaujímavo. Inak aj Audi A4 má riešené denné svietenie za pomoci žiaroviek na diaľkové svetlá (ale na denné svietenie to má znížený jas rovnako, ako OII u halogénových svetiel), resp. ja som mal verziu s bixenónmi, takže diaľková halogénka bola vlastne len na svetelnú húkačku. V kombinácii so svetelným senzorom to bola dokonalá kombinácia.

Diamant pri halogenovych svetlach a aktivovanom dennom svieteni nejdu tieto svetla na 100% vykonu? Teda ak spravne rozumiem tomu v zatvorke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neviete niekto o spôsobe, ako tie žiarovky kúpiť na Slovensku, resp. kto to posiela aj sem? Znie to sakra zaujímavo, ešte by som k tomu dodal nejakú elektroniku, aby sa to automaticky prepínalo medzi denným a tlmeným svetlom. Alebo aj to je nejako vyriešené?

Ta montaz jde pouze u XENONU a potkavaci (xenony) se sepnou bud koleckem nebo pokud mas light assistant, tak tim!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl o to také zájem.....ty žárovky mají jaké barevné spektrum...Nejsou moc žluté? S light assistentem si představuju, že když to vyhodnotí malou vyditelnost tak to přepne na xenony a naopak. Co se stane když tam dám H1 na nouzový dojezd...lze vždy pro případ nouze zapnout xenony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry pánové,ale musel jsem neočekávaně zůstat mimo ČR až do neděle a vrátil jsem se až dnes nad ránem,ale ono to bylo stejně jedno,v pátek mi totiž poslal ten chlapík co to dělá email že byl nafásnout materiál ve skladu a že to nemaj,tak to hned objednal a do středy by to tam mělo dorazit,tak já stejně v týdnu na to asi nebudu mít čas,tak to vidim až na sobotu dopol.

Když jsem mu v sobotu odpovídal na ten páteční mail,tak jsem mu psal jestli by byla možná hromadná montáž,že mám na to min.10lidí.....ještě mi na to neodpověděl!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry pánové,ale musel jsem neočekávaně zůstat mimo ČR až do neděle a vrátil jsem se až dnes nad ránem,ale ono to bylo stejně jedno,v pátek mi totiž poslal ten chlapík co to dělá email že byl nafásnout materiál ve skladu a že to nemaj,tak to hned objednal a do středy by to tam mělo dorazit,tak já stejně v týdnu na to asi nebudu mít čas,tak to vidim až na sobotu dopol.

Když jsem mu v sobotu odpovídal na ten páteční mail,tak jsem mu psal jestli by byla možná hromadná montáž,že mám na to min.10lidí.....ještě mi na to neodpověděl!!!!!!!!!!

Čekám(e)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl také zájem, dělá se tady na to nějaký pořadník ? :)

Jo, vem si karimatku a sejdem se před Mototechnou v Úvalech ... Jakej je problém sdělit tech. info o tom světelném zdroji, abychom nemuseli čekat jak na Fávo v r.89 ( teda já nečekal, já ho měl za týden :p ).

Editováno: , autor: benito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...