Přejít na obsah

Chcípne motor - 1,9 TDi


Doporučené příspěvky

nazdárek potřeboval bych poradit když nastartuju auto tak zhruba po 3 vteřinách chcípne motor je to 1.9 TDI r.v 2000 byl jsem asi ve třech servisech škoda ,ale na nic nepřišli, že prej je vše v pořádku nemohl by mě někdo poradit !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se delo neco podobne, ale podle me to nebude presne ono co trapi tebe, me obcas behem startovani auto naskocilo a pak zhaslo, nejak sem to neresil po 2hem tretim natoceni naskocilo, pak jsme zjistil chybu v imobilizeru nejake svorkovnice nebo neco byla spatna pry typicka vada, projevuje se to tak ze kdyz ti motor zhasne sviti i kontrolka imobilizeru -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

frok: to si v troch servisoch konzultoval s mechanikmi a nevedia co tomu je. tak to treba trochu vietor narobit ze ako je mozne ze nevedia co s tym, tak treba kontaktovat vyrobcu alebo zastupenie skodovky v danej krajine. mne bolo povedane ze nato su ak si nevie servis rady maju sa na nich obratit a oni su im plne k dispozicii. takze by som zacal u vyrobcu a napis v ktorom servise si bol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to chcípne pokaždé prostě z ničeho nic je možné,že to je imobilizér v servisech to napíchli na wag a prej to nic neukazuje . Imobilizer je v klíčku zabudovan a zkoušeli oba klíčky a nic tak zkoušeli ještě tu čtečku v palubovce a taky nic prej je ok. Já se prostě neviznám v elektrice. Zkusím to dát do Sukorad k Mladé Boleslavi do Škodovky a uvidím . :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to chcípne pokaždé prostě z ničeho nic je možné,že to je imobilizér v servisech to napíchli na wag a prej to nic neukazuje . Imobilizer je v klíčku zabudovan a zkoušeli oba klíčky a nic tak zkoušeli ještě tu čtečku v palubovce a taky nic prej je ok. Já se prostě neviznám v elektrice. Zkusím to dát do Sukorad k Mladé Boleslavi do Škodovky a uvidím . :angry:

nechci moc rejpat, ale nevYznáš se i v češtině... :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak nakonec to byl ventil krerý otevírá klapku pro přívod vzduchu do motoru ! ta klapka byla pořád zavřená a motor se udusil. A to byla doba než na to přišli a ,že jím to dalo zabrat nojo no když jim wag nic neukáže tak jsou v p....... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to chcípne pokaždé prostě z ničeho nic je možné,že to je imobilizér v servisech to napíchli na wag a prej to nic neukazuje . Imobilizer je v klíčku zabudovan a zkoušeli oba klíčky a nic tak zkoušeli ještě tu čtečku v palubovce a taky nic prej je ok. Já se prostě neviznám v elektrice. Zkusím to dát do Sukorad k Mladé Boleslavi do Škodovky a uvidím . :angry:

nechci moc rejpat, ale nevYznáš se i v češtině... :smich::smich::smich::smich:

hmmm díky ,ale to není moc k věci to mě nepomuže viřešit muj problem !!!!!!!!!!!!!!!!! jinak díky za upozornění :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:angry: Tak já to právě dneska rešil taky a trvalo mi to celej den než jsem na to prišel. Wag mě sice odkázal na ovladač klapky ,ale výměna nepomohla.Proměřil jsem kabeláž a bez závad. pro jistotu jsem natáhl novou. V 18:00 jsem křečovitě zmáčknul ŘJ a zařval na ni (co s tebou ty svi--!!!!) A ejhle v ovl. ventilu to zacvakalo a já téměř vyrešíno,až na chudáka zákaznika cena té ŘJ no nevim nevim. Wagus ti napíše např zavadu na svorce 30 v řízení a přitom máš vybitou baterku. Takže stejně nakonec musíš přijít na vše sám a někdy náhodou. proto to někdy trvá trochu dýl. Přeji všem mnoho št'astných km. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...