Přejít na obsah

Jak jste spokojeni se Roomsterem


zabiak

Doporučené příspěvky

No jistě!Já jsem taky spokojen s autem,i když se mi vyskytlo pár reklamací-např.drnčení ventilátoru,zatíkání kolem těsnění dveří,ale na všechny tyto věci škodovka má přípis takže to v záruce opraví a je klid.Jinak :specool:

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám to vymyšlené na později, až bude teplo a bude se dát dělat i později do večera. A jinak by se to mělo realizovat s jedním praktikem v branži zde z fóra - zatím ho taky nebudu specifikovat, ale nebojte se, protože to bude reklama i pro něj, o jeho identitu/kontakt na něj nepřijdete. Já jen doufám že se moje myšlenka povede, protože zatím mám jen několik "simulací" v podobě hooodně amatérsky upravených fotek - a že to nebude spíš velká blamáge...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mne dráždil schod vepředu(nižší hrana zadního okna) že ho "zalepím", ale to by ta škatulka nebyla škatulkou stejně jako mne cukalo stahnout tu linii od hrany př.dveří dozadu na zadní dveře.Testl jsem to ve vizuálu,ale opět už by to nebyl "ON".Nakonec jsem zatáhl jen plechy nad okny a panorámu "prodloužil" až k čelnímu sklu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojený jsem moc, výhrady ke vzhledu žádné-je to asymetrický krasavec. Jen ta 1,4 by mohla mít o nějaký ten kw více, je běžné že 1,4 mají k 70 kw. Neberu v úvahu korejce a pod, tam opravdu nevím kde ty kw berou, a je-li to opravdu reálné a skutečné !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodnotenie po 5 rokoch (toto letíí) :

R 1,4 16V - Style

Auto v zasade naplnilo moje ocakavania ..

- jazda s nim je relativne pohodlna (2 dospeli v predu - 2 male deti vzadu) ,

- na ucel ktory ho vyuzivam je ok.

- zvladne aj relativne rychly presun po dialnici ..

- ziadne zasadne vady ...,

- luxusny batozinovy priestor vdaka polohovacim a posuvnym zadnym sedadlam ....

Negativa ktore mi vadia .. :

- hlucny motor - resp. chybajuca 6 rychlost,

- slabe odhlucnenie podvozka

- plasty .... ,

porovnanie s predchadzajucou F I Combi .. : v R prijemnejsi pocit z priestoru v interieri .. .. nevratil by som sa k FIC ...

otazka je kam sa posunut dalej .. ?

Octavia 2 ?

Rapid ?

Yeti

KIA Sportage ???

:kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len 55 tis ..

vacsiu .. predpokladam ..

doteraz boli to len rocne prehliadky :-)))

ale dnes som prave pozeral podvozok ..

takze vidim to na strednu a zadnu cast vyfuku, silentbloky,

klepe a vrzga predna naprava ...

teraz pojdu nove letne gumy...

rozvody

atd ...

ehm s tou OII mam niekolko problemov ..

1. konci ..

2. je to atrakcia pre zlodejov :-)

inak by splnala priestorovo to co od auta ocakavam :-)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 55 tis. km nové letní pneumatiky? Na dvou sadách používaných na dvou autech střídavě máme jen na letních naježděno dohromady zhruba 70 tis. km. Novější sada je ještě daleko před půlkou životnosti a ze starší se budou měnit dvě nejdřív letos na podzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou.mam romstera tři roky a řešim stejné dilem jako luky007 a výsledek je jednoznačný:místo škodovky AUTO.nerozumim jednomu:jak může oktávka splňovat prostorové požadavky, když jezdim v romstru?v sobotu jsem měl opět tu pochybnou čest v tom šádemindewerku jet jako splujezdec na zadnim sedadle a byl to děs.nohy skrčené nakřivo, protože rovně jsem je prostě dát nemohl a hlava zaražená ve stropě nepřekvapila.i ve felici to bylo lepší.ale je fakt, že od aut segmentu B(oktávka,fábia,yeti,romster-ikdyž ten je aspoň praktický narozdíl od zbytku) co škodovka produkuje se ani nic extra očekávat nedá.

takže pokud chci prostorné auto pro rodinu, tak škodovka vypadá z výběru.to je prostě fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 55 tis. km nové letní pneumatiky? Na dvou sadách používaných na dvou autech střídavě máme jen na letních naježděno dohromady zhruba 70 tis. km. Novější sada je ještě daleko před půlkou životnosti a ze starší se budou měnit dvě nejdřív letos na podzim.

mojko pošlem ti ich foto keď sa ti nezdá ????

su popraskané, obdrané (jazdím s tým aj mimo ciest občas )

majú zopár opráv defektov, ktoré už prepúšťajú .. čo je propblém je aj odpadávanie dezénu..

samozrejem ešte niesú zjazdené na minimum .. sú proste staré (5 a pol roka ) a poškodené

takže preto NOVÉ ..

je v tom niečo nelogické ?

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad: Kata-he-kasa

ano všimol som si že sa stratil tvoj prispevok ..

ráno som ho čítal a neskôr tu nebol ..

každopádne .. čiastočne s tebou súhlasím čiastočne nie ..

pri mojej výške 175 CM nemám až taký problém s priestorom vpredu ani vzadu.

je ale fakt že zo súčasnej ponuky škodovky si neviem vybrať a do súčasnej generácie roomstra nemá zmysel ísť v podstate znova .

Ja som dlhé roky zarytý škodovák .. ale súčasná ponuka škody aj mňa núti rozmýšlať nad alternatívou.

Rovno poviem kombíky nemusím , skôr MPV, SUV alebo liftback (preto v hľadáčiku .. Octavia, Rapid )

No a Yeti , keby bol o číslo vačší prečo nie .. ale tento je skôr mini autom a keĎ som v tom sedel necítil som sa moc príjemne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to taková minibedýnka na přední nápravě z Fabiny a zadku z O I. To je dáno a tímto začíná a končí. Má "svoji" kategorii mini MPV.Každopádně je vzadu místa neporovnatelně s Fabinou a i OII má co závidět hlavně v podélném směru a na výšku stropu vzadu. Známý má nemálo ke dvou metrům a nestěžuje si.

Zeptejte se taky KonGa. To je slušný kolohnát a neslyšel jsem nářky na malost auta.

A co se týká užitkovosti? Odvezl mi už nějakou tu hromádku dřeva, nějaký ten metrák dlažby a minulý týden dvojpostel. Jak jsem psal- minibedýnka na kolečkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...