Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

I ja prispeju:

StillAuto SR500, 7x16 (195,45,16)

Ahoj, chci si te zepta, mas snizene i tlumice? Diky. Ja jsem si koupil uplne ty samy kola ale 15', jsou opravdu pekdy, taky jsi vybral urcite dobre a pneu mam asi stejny jako ty, nevidim to moc na te fotce, ja mam pneu Matador R15, 195/50, ale neni co dodat, ja bych dal na miss tato kola, mame asi stejny vkus. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/40 r 17 je hrozný rozměr na fabku. měl jsem je jerdnu sezonu a šly pryč

teď má 215/40 r17 je to lepší. :D

ale 205/40 bych už nechtěl

Můžu se zeptat proč je 205/40 R17 hrozný rozměr??? Já jsem na tomhle rozměru najezdil x kilometrů a v pohodě. Převážně dálkové trasy s plným autem. A to mám 8x17 :unsure:B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poradte, ktore z tychto dvoch sa Vam viac pacia na Fabku???

Oboje su to 15"

Allesio F1 alebo Dezen V dark

Alessio F1 mám na autě a líbí se mi, ale teď už bych volil 16´ můžeš se podívat, mám fotku na první stránce tohoto odkazu MISS ALU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poradte, ktore z tychto dvoch sa Vam viac pacia na Fabku???

Oboje su to 15"

Allesio F1 alebo Dezen V dark

Alessio F1 mám na autě a líbí se mi, ale teď už bych volil 16´ můžeš se podívat, mám fotku na první stránce tohoto odkazu MISS ALU...

Tak ako to v zivote chodi, po vahani medzi tymito dvoma typmi, zvitazil TRETIII lollol

A to Origo Fabiacke RS 16". Pytate sa preco takato zmena????

Z jednoducheho dovodu CENA !!!

Ale dikes za drahocenne dotazy. -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poradte, ktore z tychto dvoch sa Vam viac pacia na Fabku???

Oboje su to 15"

Allesio F1 alebo Dezen V dark

Alessio F1 mám na autě a líbí se mi, ale teď už bych volil 16´ můžeš se podívat, mám fotku na první stránce tohoto odkazu MISS ALU...

Tak ako to v zivote chodi, po vahani medzi tymito dvoma typmi, zvitazil TRETIII lollol

A to Origo Fabiacke RS 16". Pytate sa preco takato zmena????

Z jednoducheho dovodu CENA !!!

Ale dikes za drahocenne dotazy. -_--_-

dnes už bych o nich taky uvažoval, nicméně za dobrou cenu jsem je bohužel nikdy nenašel, vždy to bylo kolem 12 000 kč a to je na mě hodně.... Navíc mám rád co nejméně paprsků a nejde mi jen o to, že je s tím lepší udržba, každý to máme jinak... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...