Přejít na obsah

Písek v motoru?!


petr2b

Doporučené příspěvky

Prodal jsem auto a pán mi po jednom týdnu volá že mu svítí kontrolka mazání oleje, tak se vší moji ochotou jedu k němu a táhnu ho do servisu kde se o auto léta starali, po tom co mechanik sundal olejovou vanu zjistil že ve vaně je nadně písek a drobné kamínky, zajímá mě kolik člověk najede km v takovémhle stavu? děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím. Tohle je zapeklitá situace.

Nevím na koho všechno platí podle občanského zákoniku záruka 6 měsíců na skryté vady u prodeje použitého zboží.

Vůbec nepodezírám Petr2b z toho, že ten písek tam nasypal on nebo to zatajil, to vůbec, nikdo teď neví a nikdo nikomu nedokáže kdy a jak se tam ten písek dostal. Klidně může být kupující výkuk a přestalo se mu auto líbit a tohle ho napadlo jak se z kupní smlouvy vykroutit. Ale to jenom spekuluji. Neznám ani jednoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodal jsem auto a pán mi po jednom týdnu volá že mu svítí kontrolka mazání oleje, tak se vší moji ochotou jedu k němu a táhnu ho do servisu kde se o auto léta starali, po tom co mechanik sundal olejovou vanu zjistil že ve vaně je nadně písek a drobné kamínky, zajímá mě kolik člověk najede km v takovémhle stavu? děkuji za rady

Dekuji vsem za komentare, auto je uz opravene a jezdi motor jde stejne jako predtim, mechanik rikal ze to tam nekdo musel nasypat nasel pisek pod olejovym vikem a pak to nekdo zalil olejem aby se to dostalo hned do obehu, diky tomu se zastavilo olejove cerpadlo takze to prestalo mazat a za vcasu novy ridic zastavil, nekdo mu to musel udelat rikal mechanikovi ze jeho bratrovi se to taky stalo, olejovi filtr byl plny pisku a ve vane byla tak hrst pisku a cca 7 az 10 kaminku, motor se vycistil dal se novy ol. filtr olej a cerpadlo, u me se tam nemohl dostat tenhle bordel, auto bylo pravidelne servisovane takze vzdy nove filtry, hlavne v takovemhle stavu by auto vydrzelo cca 20km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...