Přejít na obsah

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift


Martin82

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Tak asi posun : kolega (díky moc POKY! ) dnes úspěšně vyzkoušel na OII FL tyhle LED-ky : SUPER svítí (opravdu hodně) a nehlásí chybu! Objednal je tu :

 


 

NEW jsou tyto:

led_p21w_30w_cw_with_lens_01b.jpg

 

A původní + přidané odpory, aby nehlásily chybu : OLD

led_p21w_7.5w_cw_with_lens_03a.jpg

 

A výsledný rozdíl svítivosti je velký (ve skutečnosti ještě výraznější) :

gallery_3116_1526_8186.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
při hromadné objednávce z Číny by mohla být cena kolem 250-300,-Kč/kus (lepší cena podle počtu odebraných kusů + rozpočítána doprava a poplatek za platbu). Platba předem, dodání 10-30 dní od přijetí peněz. Bude mít někdo zájem?
Jedná se o žárovku 30W (6 x 5W CREE dioda) patice BA15S, svítí opravdu extrémně, nepíše chybu = oboje osobně vyzkoušeno   :kol-47: 
Do konce března bych to rád objednal a do konce dubna to budeme mít...
Pište přímo do SZ (soukromá zpráva).

Pasat

post-3116-0-68347100-1362325220_thumb.jp

post-3116-0-69415500-1362325230_thumb.jp

post-3116-0-23196200-1362325241_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mám takovej dotaz.

Mám mezityp, mám přední světla/mlhovky předFL ale elektriku a jednotky už z FL.

 

Denní svícení mi svítí Xenony a zadek. Pomocí VAS jsem si dokázal vypnout svícení zadku. Takže teď svítí jen Xenony. Ale chtěl bych ještě, aby mi svítili jen mlhovky.

Mám ale obavy, že mi kódování s před FL jednotek (bytu 17 zaškrtnout bit 4 a v bytu 20 zvolit svítivost v %) odpovídat nebude. Respektive, toto je už v mém LCode (původní) nastaveno.

Jednotku mám 1K0 937 087..
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravíčko pánové,

 

zkoušel jsem si dnes nakódovat u kámoše denní svícení, podařilo se nám nastavit ameriku a i přepnout, aby nesvítily xenony ale mlhovky. Co se nám nepodařilo v hodnotě 20 nastavit třeba 60 % svitu žárovek v mlhovkách. Viz příloha. Neměl by někdo radu, jak v dlouhém kódování nastavit svítivost v % ?

 

Díky za každou radu

post-18795-0-89664900-1369672116_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Praha, Milovice a blízké okolí není problém. :)

Jsou následující možnosti - denní svícení, které vám nastaví i normálně v servisu na Evropu - tedy se i při vypnutých světlech rozsvítí všechna světla, při zatažení ruční brzdy svítí vše pořád, při otočení ovladače světel na "svícení" se rozsvítí ještě podsvětlení budíků a fungují dálková světla. Pak je "Amerika", tedy že svítí jen přední světla a nic víc, rozsvítí se po uvolnění ruční brzdy, zhasnou při jejím zatažení - při startování jsou tedy zhasnutá, pokud je zatažená ruční brzda. Po rozsvícení se rozsvítí zbytek. No a pak se dá nakódovat na obě varianty ještě svícení ne hlavními světly (využívané hlavně u xenonů), ale mlhovkami se sníženou svítivostí dle volby.

Upozorňuji, že mlhovky nejsou světla pro denní svícení, nesmí se tedy k tomuto účelu použít. Ale jde to. :D

Mozem sa spytat ako odkodujem tunnel light cize xenony aby nesvietili spolu s hmlovkami kedze chcem pouzivat denne svietenie v hmlovkach..Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim frumakov..mam otazocku mam octaviu II pred FL 2006 elegance a vsetko mam nakodovane aby mi fungovalo denne svietenie v hmlovkach ale stale to zopina aj potakavci svetlomety spolu s mlhovkami...

 

tu je lcode: 51088E03000414003C110D000000000000197F073C

 

vie mi niekto poradit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...