Přejít na obsah

O1 81kw intercooler


Sadd

Doporučené příspěvky

ako od 1800 otacok sa to auto zopiera a tah zrychluje ale ja mam na turbe napojeny aj budik co ukazuje tlak turba doteraz fungovak ok ale teraz je stale na nule ten ventil je napojeny presne pri N75 a ked vytiahnem tu hadicku z neho a potiahnem do seba budik ukazuje skvele ale ako nahle ho napojim je znova na nule a som si vsimol ze n75je dos tepla ked jazdim a podla mna aj ked pisem ze auto taha ale sa mi tda ze o kusok lenivsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to som nevedel ze ich mozem prehodit zajtra to skusim a to nevadi ze tam ten druhy zatoal nebude co ide na klapku vsak to len na skusku len nechcem daco posrat na to som odbornik

Inak zacalo mi to blbnut ten budik ked mi kamarat poradil aby som precistil motor a to tak ze nech ho potocim aspon na 5 000 tak som to skusil a odvtedy nejde ten budik hadam so daco nepototo :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Intercooler jsem se snazil cistit nekdy na podzim minuleho roku. Naraznik byl dole, tak proc to nezkusit. Intercooler ven, ocistit zvenku, za noc z neho vykapalo asi ctyri nebo pet kapek oleje a tim holt cele cisteni skoncilo. Pak jsem premyslel proc jsem to vlastne delal, zkratka naprosto zbytecna prace.

EGR jsem menil v roce 2008 asi pred 180t km. Stary netesnil. Od te doby se s nim nedelalo vubec nic, ale jak byl IC dole tak proc se nepodivat i na EGR. Na stenach je trosku olejovy povlak, ale saze vubec zadne a nanosy jake jsou treba v prispevku #13 celkem nechapu i kdyz na fotkach ruzne na forech jsou videt celkem casto. Nemam zaslepeni nebo cokoliv jineho, jen EGR priskrceny VAGem. Jinak serie.

Proc tomu motoru sem tam nedate cocku at veci typu zablite sani nemusite resit?

Editováno: , autor: tucnak01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tucnak01:

"...Na stenach je trosku olejovy povlak, ale saze vubec zadne a nanosy jake jsou treba v prispevku #13 celkem nechapu..."

a dále:

"...jen EGR priskrceny VAGem"

Ještě furt nechápeš. Bo já ano.

@Lubos740:

Když tam nebude ten na chcípací klapku, tak to bude špatně chcípat, ale na zkoušku, abys projel a porovnal jaký je rozdíl to vadit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsals, že nechápeš, jak to, že má někdo po 180 tkm zasraný EGR a sání.

Já Ti zase vypichnul Tvoje "...jen EGR priskrceny VAGem".

Jak se asi ty saze zkrz Tvůj příškrcený EGR do sání mají dostat? Proto ho máš i po 180 tkm čistý.

Ten jízdní styl nevylučuji, že se na tom (ne)podepíše, ale pokud je EGR plně funkční nebo přiškrcený, bude to mít taky vliv.

Máš prostě udělanou úpravu a tak NEmůžeš srovnávat s neupraveným.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skusil som prehodit n75 ale ziadna zmena ale akurat som si vsimol ze to auto je strasne lenive od spodu od cca 1200 az 1500 otacok od 2000 potiahne lepsie ale napr ked som dnes siel na 4 cca 60 ztlacil plyn az uplne dolu tak sa to ledva pohlo doslovne az oneskoreno ale turbo musi ist lebo ako som spominal od cca 2000 sa to auto berie, jedine ze by mohli byt pridrete lopatky alebo regulacia uz fakt tomu nechapem :kol-32: :kol-32: :kol-32: pondelok idem na servis takze zbohom peniaze :kol-26: :kol-26: :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...

tak když to tak čtu tak jsem si říkal že se musím připojit :) dam fotky na vyčištění intercooleru a schválně kdo uhádne čím jsem to čistil :) ty  první foto je co to byl za hnus když jsem to rozebral a přines domu bohužel jsem neměl kde to dělat tak jsem musel do vany :) manželka měla radost :) a ty poslední foto je po vyčištění a proplachnutí škoda že jsem si blbe....c foto udělal až pozdě nemám foto když byl intercooler zasran....ý :) ještě mám video ale to bohužel nejde vložit je to moc velké

post-92503-0-86586600-1425827509_thumb.j

post-92503-0-58068600-1425827520_thumb.j

post-92503-0-11942000-1425827542_thumb.j

post-92503-0-72423400-1425827558_thumb.j

post-92503-0-50964900-1425827571_thumb.j

post-92503-0-79782800-1425827581_thumb.j

post-92503-0-08508500-1425827588_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...