Přejít na obsah

Instalace tempomatu


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Kabel jsem nějakej sehnal vím kam sním pod volantem ,ale u  řídící jednotky nevímKkdyž na ní koukám od konektorů tak je to vpravo ten svazek nebo vlevo?A chybí tam ten kabel jako pod volantem nebo se to na nějakej stávající připíchne.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím Vás, je tu prosím někdo z okolí Brna, kdo by mi byl ochoten namontovat tempomat do OII 1.6MPI r.v. 7/2004, páčku bych si byl možná schopen sehnat, nebo pokud mi to nabídnete i s páčkou a kabeláží za slušnou cenu, tak bych to vzal celý u vás. Pal. PC v autě je. Dnes mne naštval známý v origo servisu, že se prý musí vyměnit celá kabeláž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

mám Octavii II 1.6 MPi FL 2009 a čtu tady jak je vše jednoduché. No jak pro koho. Takže je tu někdo, kdo mi tempomat a vše s ním spojené namontuje a zprovozní ?

 

Děkuji,

Standa, Hodonín.

Zdravím, nakonec jsem se rozhodl pro montáž v autorizovaném servisu. Vím trošku dražší ale už i Škodovka dostala rozum a slevnili. A proč takhle - sehnat správnou podvolantovou řídící jednotku velký a drahý problém. A Škodovka v současnosti nabízí soupravu všeho (páčka, drátky, jednotku) za 4.600,- + práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, hledám někoho z Prahy, nejlépe P10, kdo mi na OII 1,6 TDI r.v.2010 dokáže říct, jestli lze dodělat tempomat, popřípadě řekne, jaké páčky nebo podvolantovou jednotku sehnat, a kdyby to všechno klaplo, tak i namontovat a zprovoznit... Díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Není důvod si toho všímat....Pokud je to uděláno dobře,tak nehrozí do budoucna žádný problém. Pokud ,ale někdo navede vodiče nějak jinak, než se má a dojde třeba k poškození vodičů, pak už problém může nastat. Záleží potom na postoji ŠA. To se týká všeobecně všech dodělávek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...