Přejít na obsah

Plastová lišta čelního skla


Swenny

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Prosím Vás, nemáte někdo, nebo nevíte kde bych mohl sehnal plastovou lištu (levou) - která lemuje čelní sklo? Viz. obrázek - kde lišta chybí.

Vrakoviště beru až jako poslední možnost, bohužel nemám teď moc času je objíždět.

Předem moc děkuji za jakoukoliv radu či nabídku.

post-69761-0-64010300-1334941233_thumb.j

Editováno: , autor: Swenny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tak to u nás ve škoda servisech vůbec neví (konkrétně Porsche Brno).. protože když jsem jí chtěl já pro změnu na levou stranu bylo mi sděleno, že se neprodává jednotlivě, ale že jsou lišty součástí čelního sklo a vyměnuje se pouze jako celek.. prostě podle VINka mě sdělil, že takový náhradní díl neexistuje samostatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisech jsou jen "lidé". Byl jsem u Tukase v Praze, kde mi objednávač dílů tvrdil, že neexistuje baterie do ovladače nezávislého topení jako díl, dá se prý objednat jen nový ovladač za desítku. No a u Brejly o pár km dál, nebyl problém objednat baterii za asi 140 korun. Co si o tom má člověk myslet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mojej ETKE doma ale ozaj bateria ako originál diel nie je , je tam len v pojmoch napísané 5 výrobcov a typov čo tam pasuje , takže mala pravdu . V tom druhom tú bateriu možno náhodou mali v neoriginále skladom , Prípadne ak to bol originál poprosím OEM číslo ,dosť ma to zaujíma ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mojej ETKE doma ale ozaj bateria ako originál diel nie je , je tam len v pojmoch napísané 5 výrobcov a typov čo tam pasuje , takže mala pravdu . V tom druhom tú bateriu možno náhodou mali v neoriginále skladom , Prípadne ak to bol originál poprosím OEM číslo ,dosť ma to zaujíma ... 

Já to v ETCE mám,dokonce je tam i fotka.

post-32075-0-61001800-1373388309_thumb.j

Ale jsme tady s tím již poněkud OT. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...