Přejít na obsah

Ložisko předního kola


lubann

Doporučené příspěvky

Taky teď musím měnit ložisko, začalo hučet... :aggressive: Byly jiný plány, co koupit na auto a nakonec to bude tohle... :aggressive::) Jinak koukal sem na autokelly, tam vyjde originální na 2460Kč... Díky kamarádovi, co vlastní servis a bere odtud furt tam mám věci se slevou 20% a prácu mám naštěstí zadarmo, můžu si dotáhnout auto na dílnu v rámci praxí ve škole, ale za 3 měsíce už s tím taky budu mít konec, když už budu mít po matuře... :feve:

Jinak - má cenu pro pocit měnit obě, když hučí jen jedno? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky teď musím měnit ložisko, začalo hučet... :aggressive: Byly jiný plány, co koupit na auto a nakonec to bude tohle... :aggressive::) Jinak koukal sem na autokelly, tam vyjde originální na 2460Kč... Díky kamarádovi, co vlastní servis a bere odtud furt tam mám věci se slevou 20% a prácu mám naštěstí zadarmo, můžu si dotáhnout auto na dílnu v rámci praxí ve škole, ale za 3 měsíce už s tím taky budu mít konec, když už budu mít po matuře... :feve:

Jinak - má cenu pro pocit měnit obě, když hučí jen jedno? :kuk:

Pro TVŮJ lepší pocit asi jo :-) ale spíš nemusíš, dokud se nic neděje tak je vše v pohodě. I když, když já měnil na levý straně, tak mi asi za 2 dny začlo bláznit na druhý straně..ale to se nemusí stát i tobě ;)

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo můžeš koupit zde : http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6r0407621e-lozisko-predniho-kola-s-nabojem-fabia-fabia-2-roomster.html a myslím že když na ten eshop vlezeš odsud,ze škodahome,tak máš ještě 5% slevu.

Můžu se zeptat na to levnější ložisko? Kupoval jsem ho před půl rokem, je pořád v pohodě, ale chtěl bych se zeptat jestli vydrží dlouho? Nebyl jsem zrovna při penězích..jsem student tak jsem vzal tohle..

A jinak ta sleva je 100% když tam zajdeš přes škodahome. Ještě je možnost slevy když se zaregistruješ na skoda-dily a pak (pokud mas facebook) ohlásíš jim na facebookovy stránce tak ti ji nastaví taky a napořád, ale taky 5% takže je to jedno :)

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo můžeš koupit zde : http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6r0407621e-lozisko-predniho-kola-s-nabojem-fabia-fabia-2-roomster.html a myslím že když na ten eshop vlezeš odsud,ze škodahome,tak máš ještě 5% slevu.

No vychází to odtud zatím nejlevnějc, co sem kde viděl... :)

Můžu se zeptat na to levnější ložisko? Kupoval jsem ho před půl rokem, je pořád v pohodě, ale chtěl bych se zeptat jestli vydrží dlouho? Nebyl jsem zrovna při penězích..jsem student tak jsem vzal tohle..

A jinak ta sleva je 100% když tam zajdeš přes škodahome. Ještě je možnost slevy když se zaregistruješ na skoda-dily a pak (pokud mas facebook) ohlásíš jim na facebookovy stránce tak ti ji nastaví taky a napořád, ale taky 5% takže je to jedno :)

S prachama a s tím, že su student, mám problém taky... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už přes půl roku ložisko s nábojem i se snímacím proužkem ABS z autokelly, vše super, bez problémů. Stálo nějak 900+350 práce :-). Najeto na něm cca 30 tis km a bez problémů ;)

EDIT: toto: http://obchod.autokelly.cz/#PATH=3761801;1314088;1960773;1960779;1975364;1975376;1975377|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=1949739|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|

Editováno: , autor: Ondraasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)) taky jsem měl strach, ale pohoda. Nech to ale někde, kde se v tom vyznají a dobře to zalisují. Na druhém kole mi to dělal kamarád v "dílně" v garáži a nechal ho venku povystrčené cca přes 1 cm a prasklo po 2 tis km. Ale pokud je to někdo schopný, tak věřím, že s ním nebdueš mít problém. Já je mám neorigo na obouch kolech. Jedno 30 tis cca najeto a druhé 15 tis a obě dvě bez problémů ;)

EDIT: po zkušenosti s kamarádem mi to pak už vše dělal a měnil známej v servise a u něj 100% spokojenost.

Editováno: , autor: Ondraasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)) taky jsem měl strach, ale pohoda. Nech to ale někde, kde se v tom vyznají a dobře to zalisují. Na druhém kole mi to dělal kamarád v "dílně" v garáži a nechal ho venku povystrčené cca přes 1 cm a prasklo po 2 tis km. Ale pokud je to někdo schopný, tak věřím, že s ním nebdueš mít problém. Já je mám neorigo na obouch kolech. Jedno 30 tis cca najeto a druhé 15 tis a obě dvě bez problémů ;)

EDIT: po zkušenosti s kamarádem mi to pak už vše dělal a měnil známej v servise a u něj 100% spokojenost.

Mě říkali i obchodě když jsem se ptal, ale tak chtějí to prodat no.. :) mám naštěstí známýho, ne v servise, auta opravuje už 20 let, takže mu věřím..mám s tim ložiskem najeto teprv 1 tisíc tak se uvidí..servisům moc nevěřím..chci tam hodit to svoje a mám kámoše co má blbý zkušenosti, že mu tam hodily nějáký jejich a vadný.. a jinak co nevidět je budu mít taky na obou kolech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, však ten známej a servis, to je taky taková dílna ve stodole, ale jsou tam 2 a jsou moc šikovní. Se vším si ví rady a práci odvedou suprovou, takže proč ne :-). Jezdím tam už nějakej pátek a vždycky 100% spokojenost aco vymenili, s tím už nikdy nebyl problém. A tak to má být :p. Však uvidíš, já jsem s neorigem spokojenej :-). Teď řeším jinou věc a to tu, že když točím volantem na levou stranu, tak mi tam něco kvičí, jakoby nějaká guma, ale už jsem tam byl se optat a prý možná tlumič, že to zkusí namazat vazelínou, tak to sfouknu ve čtvrtek rovnou i s výměnou oleje. Ale to je do jiné diskuze :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

dnes som vy menil zadne loziska pretoze to hucalo nejak rovnomerne nie ako minule ked mi to hucalo iba pri zatacani dolava. myslel som ze to bude zadne tak som ich pre istotu vymenil obidva. lenze pri skusobnej jazde to hucalo stale rovnako tak som nadvihol auto a lave predne koleso ide ticho a prave to menene lozisko huci jak svina.jak je to k...a mozne?

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...