Přejít na obsah

Koupě Octavie II


Lancelot

Doporučené příspěvky

síť pod okno (možno pouze pro hatch) je za 400,- a není součástí síťového programu. Navíc síť je povinná k zadnímu zastiňovacímu rolu. Elegance má jednu síť na podlaze kufru v základu, takže síťový progam je jenom ten síťový "pytlík", co jde hodit na stranu, anebo dozadu...a pak jedna siž s 6-ti úchyty...

Diamant: loketku z A3 mi vyrobili na přání ve fabrice, která je dodává, protože ten hadr, co jde do Octavie, není v A3 (vlastně jenom ušili nový potah a natáhli) Rozdíl je v tom, že loketka v OII (a VW Golf V) je jenom pěna obalené hadrem (nepočítám ten plast, kterej je "stejnej" pro všechny). Loketka v A3 (a taky novém Passatu) má v sobě schránku (odklopí se dekl loketky) a dvojitý držák na nápoje, kterej vyjíždí při vyklopené loketce směrem dopředu...

el Sí

passat.JPG

fotku otevřené loketky jsem našel jenom z Passatu. A3 vypadá úplně stejně až na ten popruh, za který se otvírá. Audi nemá žádnej a ani to "uško" a la OII (otvírá se v poho)

Editováno: , autor: SieNo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mne ten odkaz nešiel otvoriť.

Padla tam ale zmienka o sieti so 6-timi úchytmi. V prospektoch som ju videl ale nikde sa mi ju zohnať nepodarilo. U OII by mohlo byť užitočné tú sieť umiestniť do "L", tak aby kufor predeľovala na polovicu a aby sa pri malom množstve nákladu v kufri veci nepresunuli pri prudšom brzdení až za zadné operadlá. Tak som to napokon poriešil predelením kufra v polovici tou dlhou sieťou. Celkom praktické, odporúčam.

post-62-1163239604.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sítě do kufru jsou určitě fajn.

Teď další má otázka, co myslíte, není kufr liftbacku pro psa malý? Mám retrívra.

Nebylo to jiz nekde?

Me bassetici (32 kg) lift vyhovoval. Kdyz tam nasla neco na zub, zapomenuto omylem, tak ji vyhovoval tuplem :D

To neni ten basset v podpisu, i kdyz mela stejne vybarveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bežný pes sa tam zmestí. Ale je fakt, že oni radi pozerajú von, tak v kombíku by sa mu určite páčilo viacej.

Je mi jasne, ze basset neni bezny pes. :D To jsem poznal za 14 let souziti. V Praze zalehla a presne 1,5 km pred dojezdem na chalupu zacala byt aktivni. Myslel jsem, ze reaguje na odboceni z hlavni silnice, ani nahodou. Nekolik testu se zmenou trasy, 1,5 - 2 km bylo nemenne. Bylo uplne jedno, z ktere strany jsme prijizdeli. Pak jsem nad tim prestal premyslet a bral to jako fakt :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sítě do kufru jsou určitě fajn.

Teď další má otázka, co myslíte, není kufr liftbacku pro psa malý? Mám retrívra.

kufr pro psa malej není. Měl jsem taky fenku zlatáka, ale před pár týdny mi umřela :( , tak jsem si pro jistotu pořídil fenky dvě. Zlatýho retrívra a černýho Labradora. Je to šílenej masakr, protože se pořád perou. Jedný je 5 měsíců a váží už 27 kilo a druhý jsou 3 měsíce a má 12 kilo. Do kufru se vejdou pohodlně, pokud se zrovna nervou. Naposledy se tam ale ta větší poblila, tak jsem měl o zábavu postaráno. Na štěstí tam mám tu vaničku. Fuj tajbl.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sítě do kufru jsou určitě fajn.

Teď další má otázka, co myslíte, není kufr liftbacku pro psa malý? Mám retrívra.

kufr pro psa malej není. Měl jsem taky fenku zlatáka, ale před pár týdny mi umřela :( , tak jsem si pro jistotu pořídil fenky dvě. Zlatýho retrívra a černýho Labradora. Je to šílenej masakr, protože se pořád perou. Jedný je 5 měsíců a váží už 25 kilo a druhý jsou 3 měsíce a má 12 kilo. Do kufru se vejdou pohodlně, pokud se zrovna nervou. Naposledy se tam ale ta větší poblila, tak jsem o zábavu postaráno. Na štěstí tam mám tu vaničku. Fuj tajbl.

:D To vidim na vytapenou privesnou boudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tažné (respektive příprava) by mně docela zajímalo, myslím po technické stránce

škodovka má sice hezké stránky ale technických informací tam moc není.

Hlavně jestli se ta příprava vyplatí, taky nevím k čemu je ten adaptér 7/13 za 2t určitě se dá někdě koupi za lepší peníz, nebo ne?

Příprava pro tz obsahuje:

dozadu natahaný kabely

modul chlazení dimenzovaný pro provoz s tz

ze spodu vyříznutý nárazník

tj. ke kompletnímu a provozuschopnému tz ještě chybí odnímatelná koule, řídící jednotka pro tažné zařízení a zásuvka (+ kdo potřebuje tak ještě adaptér 13/7)

Editováno: , autor: Milda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...