Přejít na obsah

Superb II a kola pegasus


Rossini11

Doporučené příspěvky

Muzu je mit za par korun. Jsou nastrikany tmave sedou metalyzou. koukni jak to asi bude vypadat (nejprve me nenapadlo upravit fotku z googlu :-). Pouzival bych je jako zimni, na leto mam stejny jako ty.

Ptal jsem se hlavne kvuli ET54. Nebude to vadit brzdicum? Zkousel jsi to i na predni naprave? Diky

post-19510-1347609205,4364_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , myslím že v té šedé to vypadá docela hezky. Na přední nápravu jsem to nezkoušel ale myslím že když tam dáš podložky tak to určitě ničemu vadit nebude a hlavně to bude vypadat o 100% lépe než když ty kola budou utopený. Myslím že ET 54 je málo, já tam ty podložky mám také a vypadá to fakt dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, jdou dát ty kola pegasus i na superba I r.v. 2003?

 

Případně nemáte někdo foto, jak by to vypadalo?

 

Diky

Jdou ale ET 54 je hodně málo budou utopený!!! SI má na 17" diskách ET 37 a ješte by to sneslo tak 5mm dolů na ET 32!!! Takže když dáš 20mm podložky tak to bude super! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem právě ty pegasus a vypadalo to skvěle na SUP I , nebo ještě volba Themisto - 18 už se mi ale zdá dost na převážné ježdění v Praze,

nebo Trifid 17. Kamarád mi radil ty Themisto, že prej je dávaj na 3,6 Supa a že jsou asi nejkvalitnější...tak nevim no...

Editováno: , autor: petersoone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

no ja by som tiez potreboval 17 palcove disky na zimu, kedze momentalne tam mam 18 palcove Themisto, ale toto v zime je samovrazda :-D siroke pneu strasne plavu po ceste, ked prsi, alebo je sneh na ceste, preto tam chcem dat 17-stky a nejake uzsie pneu.

tiez mam teraz ponuku na vymenu za tie pegasus, len sa neviem rozhodnut.

 

pripadne mi poradte, aky doplatok za vymenu pytat?

vdaka

Editováno: , autor: matelkoxxl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matelkoxxl

 

Themisto bych za Pegasy neměnil. Nech si Themista jako letní sadu a zimní si kup nějaký origo 17 ze superba. Popř. si pořiď kola Flash, ty jsou pro užší pneu 205/50/17

 

http://auto.bazos.cz/inzerat/36900560/Prodam-original-aludisky-Skoda-Flash-6x17-5x112-ET45-NOVE.php

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...