Přejít na obsah

MIKINY pro superb club


Airman64

Doporučené příspěvky

Bájo i na mě pošli ty návrhy potisků až to bude Kuba mít jo.

to Drak: Jardo a barva potisku bude jak jsme se bavili ta razící zelená a nebo máš jiný nápad?Dle mého je kombinace černá a zelená parádní,ale samozřejmě záleží na více názorech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicky, jo jo pošlem kol117 Teď se to trochu zaseklo, o viku jsme tu měli návštěvu z Ovy, ale pracuje se na nich, nebojte. Však jak psal Drak do jara je zatím daleko, zimu nepřeskočíme :kol-28:

My bychom taky byly pro tu zelenou razicí a ještě navíc návrhy na potisky jsou dělány tak, že je nápis razicí zelenou a kolem je bílý lem, což na černé mikině bude parádní. Navíc, kdo byl na srazu viděl ukázku na mikině mého brášky kol117

Žralok: opět perfektní poznámka, nikdy nezklame,pohotově reaguje a pobaví :kol-28:

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žralok si ji nejspíš pamutuje dokonale nejlépe :kol-28: Ale nevím, zda-li se těm dětem dá říct VYSOKOškoláci :kol-92:

Jinak na první stránce už je náhled, jak by to asi mělo vypadat, ale pro připomenutí komu se nechce na první stranu tak dám znovu náhled :kol-31:

Bája

post-78082-0-30763700-1349690942_thumb.j

post-78082-0-65654500-1349691045_thumb.j

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak bando nějak nám to tu utichlo.Dneska jsem mluvil s Jardou Drakem Soukupem a je třeba to trošinku rozproudit.Jak psal Jarda už dřív písněte mu kdo chce jakou velikost popřípadě počet kusů.Mikiny se zatím vybírají,jelikož zatím nejsou za dobrý peníz (ty s kapucí a na zip).Ale Jarda potřebuje vědět alespoň přibližný počet,protože v momentě kdy mu ten dotyčný zavolá tak musí říct nějaké číslo.

Baruško jak pokračujete vy s vymýšlením loga?Je nějaký pokrok?Když tak to pošlete Jardovi jo.

Takže lidi neváhejte a pište.

Já budu chtít Jardo 2 pánské mikiny velikost XL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já určitě budu taky chtít, ale stále nevím, jakou velikost, jelikož nevím k čemu tu dámskou přirovnat :kol-28:Jardo myslíš, že když zkusím nějakou mikinu Nike v A3 tak, že to bude obdoba??? :kol-28:Kuba určitě taky bude chtít a ten asi velikost L. Takže s náma už je to 6 kousku kol117

Jinak Kuba vzkazuje, že návrh na potisky je skoro hotov. Pak tedy pošleme Jardovi i tobě Vicky kol117

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdarec všem,

rád se o mikiny postarám, jen je problém v tom, že jsem jasně napsal kdo a kolik kusů by si představoval a ozvali se 3 lidi...

Druhá věc je, že Bajuszka slíbila tisková data a....

Takže zaprvé potřebuji tisková data na loga, která budou na mikinách a pak spustíme poptávkový počítadlo :)

Ještě pozjišťuji zda by jsme šli do značky Nike nebo Adidas - střih je jesně dán, černá barva, s kapucí, na zip...? OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně to jsme se bavili Jardo už před tím.Přesně jsi popsal jak má mikina vypadat.Co se týká značky myslím že ideální bude ta,která bude za lepší peníz.Takže značku bych neřešil až tak moc.K čemu se dorveš a bude to lacnější tak to ber.

Bája s Kubou dodají ten návrh a pak jdem na to.Já sice už psal co chci ale až bude třeba tak se to zopakuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano víme slíbili jsme tiskové data, ale jak už jsem psala, veškeré co byly hotové jsme ztratili, jelikož se nám rozhodl zastávkovat Kubův PC, takže se to tvoří znovu... Vyčkejte prosím, není to jen tak, aby to bylo dokonalé kol117 Pracuje se na tom...

Jinak Draku a byla by možnost i té dámské verze mikin? kol117 A jak psal Vick na značce nezáleží, stejně si je upravíme :kol-28:

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...