Přejít na obsah

MIKINY pro superb club


Airman64

Doporučené příspěvky

OK pánové, mám jeden návrh... Postarám se kompletně o mikiny pro všechny zájemce SuperbClubu, ale... Domluvíme se tedy na jedné věci a to: Mikina bude černé barvy na ZIP, s kapucí nebo bez (dle možností), decentní znak NIKE... A teď důležitá věc... Musíte mi věřit, že se o mikiny postarám a zrealizuji celou tuhle akci, DEADLINE na oznámení vašich velikostí a počtu je do: 30.10.2012 12:00PM. Co se týká potisku, ten je již zařízen, jen potřebuji získat tisková data. Co a kam příjde se ještě dodatečně domluvíme. Musíme být ale jeden tým a dotáhnout to do konce, jelikož už údajně několikrát tato věc padla. Potřebuji dodržení termínu na nahlášení velikostí a vaše podněty a názory...

Jára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi, štvete mě :kol-36:

Vůbec nemyslíte na členky klubu :kol-41: Což myslím, že nás je docela dost mezi váma ať už přitelknyně, manželky či já majitelka jednoho Supa :kol-31: Co ty dámské verze Jardo??? Nebyly by taky možné? Je mi jedno jestli na zip nebo čistý klokan s kapucí, ale myslím, že nám pánské velikosti nesednou a nebo by jsme si je museli vyzkoušet, což by asi bylo složitější ...

Jinak Kubišta vzkazuje, že návrh na potisky, co nějak dávali do kupy s Vickym budou, co nejdříve, tak trpělivost :kol-31:

Bája :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Drak z Okurkova: Járo, zdravím do Okurkova a musím uznat , že jsi mne docela uklidnil. Já jsem věděl hned, že "věc je správných rukách"! :smich: Jen si říkám, že Ti za chvilku půjde hlava kolem, zvláště když se budou čílit nováčci a vymýšlet nesmysly! Pevné nervy a klííídek! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu velmi rád, MrChodny psal, že je potřeba polyester... Většina má 80% bavlnu a 20% Polyester... Bude to tedy OK. Člověk, co mi tiskne do KFC je fakt upřímnej pán a slíbil mi, že výsledek bude luxusní... Ještě zatím nikdy nelhal, ale i přes to nechám udělat 1 vzorek a zašlu fotky... Do jarního srazu ještě času dost, ale hlavně je potřeba vychytat velikosti a počet pro všechny zájemce... S cenou se pokusím samozřejmě udělat zázraky, tak uvidíme... Třeba mi nakonec udělá Adidas lepší cenu :kol-47: Nejhorší je, že právě teď je podzim a značkové mikiny se prodávájí dost... Vysoká poptávka... Vyšší cena... Ale já to slíbil, tak to bude!

Editováno: , autor: Drak z Okurkova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...