Přejít na obsah

MIKINY pro superb club


Airman64

Doporučené příspěvky

nazdar lidičky, na mikinách již makám co to dá, materiál mám snad sehnaný, jen ho upravit do patřičné podoby :) jinak kdybyste věděli o jakékoliv firmě na potisk, piště linkujte, osobně už mám pár tipů ale budu rád za každou radu.

To logo škodovky bych dal velkým na záda, tak 30x30cm a to superb club by přšlo na srdce.

Ještě si musím pohrát s nápisem na rukáv :)

Kubišta

post-78082-0-46159400-1348767744_thumb.j

post-78082-0-51308900-1348767757_thumb.j

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj žraloku :)

víc jak polovinu ne, hned plnou cenu. Dotyčný, kdo to bude mít na starost to, pak nebude doplácet, když se rozhodne víc lidí najednou, že nechcou. A co pak s jejima velikostma, nic když nebudou nikomu sedět.

TAKŽE SE VŠICHNI PŘIPRAVTE, ŽE SE NEBUDE PLATIT ZÁLOHA, ALE CELÁ CENA!

Jinak mikiny budou jen pro ty, co jezdi na srazy (Vranov), nebo i široké okolí? Protože jsme teď byli na srazu poprvé, nevíme kdo všechno jezdil předešlé roky, asi by to chtělo seznam lidí, co jezdí a jezdili :kol-47:

Jo a ještě ten odkaz, co jsi posílal Žraloku, tak tam mikiny nemaj v nabídce potisků :unsure:

Bája :kol-41:

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč by musely být mikiny jen pro účastníky srazů. Mě třeba nevyhovoval tento termín hned z dvou důvodů. 21.9 jsem měl narozeniny a 23.9. měl můj děděček oslavu kulatých narozenin. Těžko jsem tedy mohl jet, protože moje priority jsou nastaveny trochu jinde a jen z důvodu, že mi to teď nepasovalo nemůžu si nechat udělat mikču spolu s váma? To mě příjde minimálně jako ujetý :kol-32: , když každý pošle předem stanovenou částku na účet. Také čím víc kousků se objedná, tím bude lepší cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brc.majkl:

Přečti si prosím znovu, co jsem napsala!!! Nejsi jediný komu tento termín nepasoval. Jinak tato otázka byla výhradně pro ty, co se zúčastňují každého srazu a především pro organizátory, se kterými jsme mikiny teď na srazu řešili. Takže jsem se úmyslně ptala, jelikož můj přítel dělá návrhy na mikiny apod. a nejspíš je budeme zařizovat my, tak ať víme všechny okolnosti kolem mikin a pro koho by měly být. Proto tam byl návrh, aby se napsal seznám, kdo by je měl mít.

Nic nebylo myšleno ve zlém, že by neměli mít mikiny, kdo se o ně přihlásí, to ať rozhodnou především organizátoři srazů, na kterém jsme my teď byli, oni ví :rolleyes:

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto rozumné řešení Baruš.Samozřejmě částka předem.Kdo chce ten to řešit nebude kdo nechce nebude mít nic.Jsou pouze dvě možnosti.

Co se týče srazů tak je jasné,že každému ne vždy výjde,ale ono se to pozná i podle konverzací tady na fóru kdo má zájem a kdo ne.

A když už se jedná o ty mikiny tak na rovinu můj názor je ten,aby mikiny měli ti,kteří jezdí na srazy a ti,kteří jsou na fóru aktivní.Jelikož jsme na srazu probírali,že klubovou mikinu bychom chtěli proto,abychom krom aut,kterých dnes jezdí plno,měli i další společnou věc,která bude značit naší příslušnost.

Z toho důvodu to Barča napsala a já souhlasím.

Tím samozřejmě neříkám,že díky tomu,žes měl narozky a že ti to nevyšlo automaticky ztrácíš nárok a nebo že tě nechcem vidět na dalších srazech.Takových lidí bylo víc.Myslím,že pochopíš kde tím mířím a pokud ne klidně napiš SZ a já ti to vysvětlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zvídavý a vysvětlení bych prosil, taky bydlím na bytovce, kde není do čeho píchnout a v televizi taky nic nedávají, tak si počtu. Pokud chcete vy, účastníci srazů mít společné nejen auta značky Superb, ale i mikiny, ať je po vašem. Byl to nápad vás a dál to komentovat nebudu. Snad jen řeknu ještě to, že na Octaviaclubu takový věci nikdo neřešil. Chceš nálepku/mikču/triko? Zaplať a pošleme. Tam se těmito věcmi jen pár jedinců nechlubilo, šlo především o ukázku, že ten a ten sympatizuje s onou skupinou a má rád svoje auto. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s brc.majkl. Sup není moje jediné auto a kluby okolo PSA fungují přesně jak píše - chceš cokoliv, pošli prachy a je (část peněz pak jde většinou i na provoz klubu).

Stejně tak aktivita na fóru jako měřítko mi nepřijde úplně ok. Já dnes o škodovkách v podstatě nevím vůbec nic, mám auto měsíc a házet nějaké rady si určitě nedovolím. Přesto bych rád mikinu i samolepku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se k tomu vyjádřím i já, druhý člen bedruny (ten mužský) :))

Nikde není řečeno, že jsou nebo budou mikiny určeny pouze pro lidi co byli na posledním či posledních srazech... Žádné takové kritérium není a ani nebude, protože vím, že čím více se kusů objedná, tím lepší cena bude. Jen jak jsme se bavili na Vranově, že by nebylo zrovna šťastné, kdyby to měl i Alois z Pepíkova, který se ukáže jednou za rok na fóru a píše pořád to samé dokola. Takových ale podle mě moc není (jsem tady celkem nový).

To, že na Octavia stránkách toto nikdo eřeší mi je jasné, jelikož Octavií je tak 50x tolik než Superbů, a když se tam nechají nějaké kusy ať už mikin nebo nálepek či trik udělat navíc, vždy se to prodá. Nás je tady ale celkem malá "rodinka" tak pochybuju že by někdo chtěl objednávat kusy navíc a mít je doma s pocitem, však on si je někdo určitě koupí :)))

Na obrázcíh neustále makám a snažím se je dohnat k dokonalosti. Návrhy již mám a vše rozpracováno taky.

Než to budu posílat na tisk mikin nechám to někde vytisknout na papír ve velikosti jak bych to chtěl na mikiny, abych věděl jak to bude vypadat.

Tak se tady moc nehádejte a Škodovkám, obzvlástě Superbům zdar :)))

Kubišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konkrétně ty jsi byl ten kdo tvrdil že na sraz přijede a docela se i stebou počítalo a skutek utek.Nebudu se ptát na důvody to je tvá věc.

to brc.majkl: no vidím,žes to nepochopil.Ikdyž jsem psal,že Tebe se to ani nijak netýká tak tu zase rozepisuješ že my účastníci srazu a podobné bláboly.Já chápu,že někde na jiných klubech to funguje jinak,ale to je důvod,abysme se tím řídili i my?Proč?Vadí Ti,že jsme se snažili stanovit nějaká kritéria?Nechápu proč se zrovna Ty ozýváš?To že má někdo superba měsíc nebo tři měsíce nebo půl roku přece neznamená,že by měl být nějak omezován.

Psal jsem to proto,že se tady v minulosti rozběhla debata o nějakých doplňcích pro aktivní členy.Jak ty,kteří jezdí na srazy tak pro ty kteří se účastní debat tady na fóru.A jelikož se od toho ustoupilo několikrát a jelikož jsme se o tom na sraze bavili a jelikož už v minulosti podobné nápady padly tak jsem to sem napsal.

Asi jsme to pojali trošku jinak než všichni ostatní,ale je to snad špatně?Myslím si že je lepší mít 20-25 členů,které znám a většinu osobně než 50 rádobyčlenů,ale anonymních.

Toto je samozřejmě můj názor a kdokoli má jiný tak mu ho samozřejmě neberu.Stejně tak Tebe (brc.majkl) a Tebe (MrChodný) rád poznám osobně a vítám,že se zapojujete do debat.

Takže i ostatní pokud máte nějaké nápady a nebo názory tak je sem napište.O nic nejde.Od toho to tu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...