Přejít na obsah

MIKINY pro superb club


Airman64

Doporučené příspěvky

Zdarec draku,

o tomto jsem uvažoval, že by to bylo vhodné, je tady několik "ale"

1. najednou by se to z toho stala kusová výroba, tudíž větší cena

2. musel by být přesný seznam kde by bylo kdo chce jakou velikost, kolik kusů a jakou přezdívku či nápis, samozřejmě se ještě může stát že by v tiskařské firmě udělali chybu a někomu jméno udělali špatně

3. nejsem si stopro jist jestli by nějaká firma do toho vůbec šla, jestli by jim za to stálo na to dělat šablony, ale to by se muselo zjistit, nechci předem malovat čerta na kříž...

Ale kdybys o nějaké firmě na toto věděl dej vědět...

Já zatím na etu našel jedinou firmu, která dělá zárověň potisk mikin a aby tam byl potisk na rukáv, kde jsme se shodli že by měl být ten nápis Škoda Superb

Kubišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no konkrétně ty jsi byl ten kdo tvrdil že na sraz přijede a docela se i stebou počítalo a skutek utek.Nebudu se ptát na důvody to je tvá věc.

No jestli to bylo na mne, tak se musím ohradit. Poprvé jsem o sraz projevil zájem na začátku září (víceméně hned po koupi auta), ale jelikož sem se pak na seznamech oficiálně přihlášených neobjevil, kašlal jsem na to. Pár dní před srazem jsem řešil ubytování, ale zbylo místo maximálně v autě a to jsem s ohledem na předpověď počasí zavrhl.

Jenom abych vyjádřil svůj názor k mikinám - představuji si něco jako fleecové, a motivy bych chtěl mít vyšívané. Sítotisk sice pár oprání vydrží, ale určitě ne +10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli by to bylo zrovna ideální řešení, vyšívání přímo na mikiny by bylo podle mě velmi drahé... Pak by jedině mohlo být řešením nechat vyrobit nášivky, což není takový problém si myslím, nakoupit mikiny, což taky není takový problém a nechat je našít, což bych zařídil, protože moje mamka je švadlena z povolání...

Ale dostáváme se do bodu, kde každý začíná něco vymýšlet... Je potřeba najít patřičný kompromis... Za chvíli se někomu začne zdát, že by to chtělo dámské a pánské střihy...

Je třeba rozhodnout za včasu... :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicku, rád tě poznám na dalším srazu. Věřím, že tak vystoupím z anonymity a plně si členství v klubu zasloužím :)

Ne, teď vážně, rád vás poznám, jsem si jistý, že to na příštím srazu určitě klapne, a propos, nechcete naplánovat v dohledné době třeba další sraz, k osobnímu předání mikin? Určitě to prolomí ledy mezi nováčky a ostřílenými borci zde z fóra?

Jinak přeji dobré ráno! :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu potisku/ výšivce: u nás v jedné reklamce používají pro potisk sublimaci, kdy se barva stane součástí vláken. Tisk je pak v podstatě nafurt. Sám jsem tam nechával dělat klubovou vlajku plus pár droostí. Bylo by to možná lepší než výšivka. Pokud by byl zájem, můžu zjistit podrobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MrChodny: OK, a kde konkretne budete? Abych vas nemusel hledat po celem kempu :)

Prijel bych asi az vecer, nejpozdejs kolem osme. Gril i altan mam :)

edit: prezil bych to asi i v aute, spal sem uz i v mensich nez je sup :D

Tohle jsi napsal k Vranovu tak se počítalo, že přijedeš. Já jsem se taky nenapsal na seznam, protože jsem měl v plánu něco jiného a přijel jsem večer kolem 21 hodiny. Chatku jsem taky neměl rezervovanou a nakonec se podařilo. Myslím, že se vždy nějaké řešení najde. Podle mě jen výmluva, že když nejsem napsaný a chci jet tak stejně nemůžu protože mě nenapsali na seznam.

Už je zbytečné tohle řešit.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicku, rád tě poznám na dalším srazu. Věřím, že tak vystoupím z anonymity a plně si členství v klubu zasloužím :)

Ne, teď vážně, rád vás poznám, jsem si jistý, že to na příštím srazu určitě klapne, a propos, nechcete naplánovat v dohledné době třeba další sraz, k osobnímu předání mikin? Určitě to prolomí ledy mezi nováčky a ostřílenými borci zde z fóra?

Jinak přeji dobré ráno! :kol-24:

No osobně si myslím,že právě asi dojde k předání mikin oficiálně na jarním srazu.Nepředpokládám,že ještě před zimou bychom se někde sešli.Mikiny taky asi nebudou ze dne na den.Je sice možné,že jakmile budou tak ti,kteří mají blízko k Cuzikům se k mikinám dostanou dříve,ale to je jen myšlenka.

Určitě je ale dobrý nápad oficiální předání.

Jinak nemyslím si že jsou zde nějaké ledy mezi náma :kol-27:

Ještě jsem tu snad nezaznamenal,že by někdo kdo je zde nový byl odsunut na druhou kolej a i noví účastníci srazů si myslím,že neměli problém zapadnout. :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, že my jsme si Supa koupili týden před srazem, měli jsme ale jet i kdybychom ho neměli a taky jsme nebyli na seznamu. Na seznam nás přidali až jsme Supa měli doma. Jsme taková normální rodinka Supová, otec má Supa i bráška :kol-46:

Jinak myslím si, že jako nováčci jsme zapadli krásně a pohodově :kol-47: A proto jsme se i pustili do zorganizování mikin pro všechny :kol-31: A ano, jak píše Vick, tak nejspíš se k mikinám dostanou nejdřív ti co maj blízko Čuzíků, ale pokud jsem si všimla dobře, tak ty brc.majkl jsi z Brna ne? Takže máš možnost mít mikinu taky mezi prvníma, jelikož my bydlíme v Brně :kol-28: Ale taky ti co jsou třeba z Prahy, tak není problém Vám to poslat poštou, poštovné není zas tak drahé :kol-28:

A nebo taky další varianta, všeci se můžem sejít u Čuzíků na kafe :skoda:

Ale to by taky musel souhlasit tatínek Čuzík a maminka :kol-147:

Bája :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím Vicky :kol-28: A navíc na podzim není dobré vyjíždět na kopeček, hlína je mokrá a jen by sme to tatínkovi rozryli :kol-44:

Ale Žralok tady má dobrý návrh, mmm prasátko grilované, to si myslím by dali všici líbít :kol-28:

brc.majkl: na návrhu se stále pracuje, to je v podstatě maličkost, jen najít tu správnou firmu, která to natiskne a za dobrou cenu :rolleyes:

My jsme jednu tady v Brně našli, základní cena mikin je 550,- Musíme ještě zjistit kolik budou stát celkově potisky, ale to můžem až budou vytvořený. Chybí už jen jeden.

Bája :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to CUZIK: Tati, my jsme psali do jedné velké pražské fa email ohledně nášivek, ale 100% o víkendu nepracují, takže se snad ozvou během týdne. Možná to bude ta, ve které si skládal ;)

Jinak jsme tak orientačně dávali potisky na mikinu, tady jedné potiskové fa z Brna na netu a při potisku velkého na záda a malého na prso nám vyšla cena 899,- a to tam nebyl ještě rukáv. Základ mikina stojí 550,- klasická klokan s kapucí a dámská 499,-

Takže lidi, jestli víte o nějaké potiskové či nášivkové firmy dejte vědět, nejlépe rozhoďte sítě kolem sebe, každá rada dobrá a dejte sem odkaz. :kol-47:

Bája :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou si s dovolením trknu... Napadlo mě mikinu nakoupit tady na Freeportu v Adidas nebo Nike... Věřím, že mi při nákupu více kusů udělají velmi dobrou cenu :kol-47: Znám se s vedoucími jednotek, tak cena by byla fakt minimální... Odhaduji cca 300,- Nejde mi o fajfku nebo proužky, jde o to, že materiál bude přeci jen kvalitnější než základ jak píšete... Je to jen myšlenka tak mě hned nekamenujte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...