Přejít na obsah

MIKINY pro superb club


Airman64

Doporučené příspěvky

Jardo to je moc dobrá myšlenka a určitě by stálo za pokus se jich poptat.Je jasné,že pokud by to byla adidas mikina tak nesmí mít proužky páč to už by nám tam nic nevlezlo.

Ideální dle mého by byla nike a jen s malým znakem.

Takže pokud ti to nebude dělat problém tak se poptej.Myslím že minimum bude určitě 20 kousků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Tak při pondělku koukám, jak se pěkně rozjela debata ohledně mikin. Osobně si myslím, že se taková nabídka, jakou dal "DRAK Z OKURKOVA" n e o d m í t á ! Jsem jednoznačně pro! :palec2: Jen zůstává otázkou, zda Jarda dokáže sehnat taky něco pro nás přerostlejší, to bývá docela problém, zvláště u značkových věcí. Pokud ano, Járo je potřeba počítat minimálně s 3XXXL a ještě lépe 4XXXXL! A teď se pochlub Draku z Okurkova? :smich: Ale můj nos mi říká, že Ty dokážeš i nemožné! :palec2:

Pozdavuj rodinku a už se těším na zprávy od Tebe. :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přináším aktuální info - obešel jsem Nike a Adidas na Freeportu a jsem téměř na stejné ceně. Problém je v tom, že mikiny za 300,- seženu např. pouze 3, jelikož se jedná o výprodejové zboží. Myslel jsem, že jich budou mít více... Je teda možnost mít nádhernou Nike mikinu a to za 675,- (původně 1390,-) cena je za pánské velikosti a dámská vychází na 550,- Je to sice více než 550,- za neorigo, ale ta mikina od Nike je dost kvalitní jak materiálem, tak střihem... Můžu zaslat foto, ale určitě se bude líbit...

Druhá věc, člověk který mě tiskne marketingové materiály pro KFC, dělá i potisky na dresy atd..., tzn. určitě by mi udělal i dobrou cenu. Záleží na velikosti Loga a počtu. Nicméně bychom se měly pohybovat do 1000,- v plné palbě. Dle mého názoru to není tak hrozné, když vezmeme kvalitu a cenu.

Napiště prosím, zda by vám to vyhovovalo a můžu to zorganizovat, pokud ne, půjdu se raději věnovat smažení kuřat :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi OK, já mikiny tedy dotáhnu do konce. Mikinu zítra vyfotím a vyvěsím tady, tak napíšete co a jak. Jelikož manželka dělá v Adidasu, trička vám všem velmi ráda zařídí :) Ihned ja dojdou písnu a vyfotím.

To Torreto: Tvá myšlenka ohledně decentnosti je zajímavá skrz mikiny... Můj návrh by byl znak škoda na prsu a na zádech nahoře např. Superbteam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-47:

Tak já jsem pro a myslím, že určitě i Kubišta :kol-28:

Ale šlo by ještě vyfotit dámské provedení? Nebo pánské třeba M bude dobré střihově i dámám? Nevím, jaký má Nike střih, ale u spoustu jiných značek to nesedí moc ...

Bája :kol-41:

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Jardo jedna taková zvídavá otázečka.Nemají v nabídce mikiny normálně na zip?Co se týká znaku je to parádní.Nenásilné a strohé.Tak to má být.Ale přesto by mě zajímala i verze se zipem.Vím že to už zacházíme do detailu,ale myslím,že tímto dotazem určitě předběhnu i některé další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...