Přejít na obsah

Problém tlumiče, uložení...


GT20V

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

měl bych dotaz koupil jsem nové tlumiče Bilsteiny B4. Mají na pístnicy nasunut, takový plastový bazmek, je to nacvaklé na těle tlumiče. Jedná se mi oto zda to tam musí být nebo ne když je budu měnit.Pak se mi jedná ještě o přední uložení tlumičů, mám nové asi 40000Km, nelupe nebo tak něco, jen jsem si všim, když otevřu kapotu že mezi tou miskou a kastlý je jakoby mezera, cca 8mm. Říkal jsem si jestly není už KO. Zakoupil jsem ktemu i dorazy napředek monroe, mají jakoby takovej zářez nahoře, dává se to tím nahoru směrem k uložení? Jsou to ty přesné na obrázku... Děkuji za odpovědi.

post-21777-0-98684600-1349284897_thumb.j

post-21777-0-49729600-1349284942_thumb.j

post-21777-0-45918600-1349284955_thumb.j

post-21777-0-39466400-1349284977_thumb.j

post-21777-0-53942700-1349285183_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tak já dělal komplet tlumiče před 14 dny a dával sem taky B4. Ty plastový bazmeky sem tam nakonec nechal, ničemu to podle mě nevadí. Tlumiče jsem dával přední i zadní i s novým uložením, ložiskama, silentblokama, dorazama atd. Auto má 150tkm a to axialní ložisko včetně dorazů se zdálo být ok - ale dal sem nový, když sem to už dělal. Dělal jsem to sám doma před barákem a ten pravej přední je docela porod vyndat, ale dá se to. Takže radši všechno nový, ať to nemusím v brzké době zas demontovat. Jinak tu fugu 8mm tam mám taky i po výměně, takže asi neřešit. Dorazy jsem dával febi a tu drážku tam neměli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdar..mam dotaz..taky jsem dal billsteiny B4,nové dorazy tlumiču a nové horní uložení předních tlumiču sachs..a ted k problému..po výměně to začlo,když auto stojí a točím volantem,tak slyším vrzání řekl bych od spolujezdce..vrzání je i za jízdy když točím volantem..při zhoupnutí vozu je klid...čím to?děkuju za každou radu kluci..jinak na new tlumičích mam cca 70 km teprve:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...