Přejít na obsah

nedobíjí 2,5 tdi


krejník2.5

Doporučené příspěvky

zdravím svářel jsem výfuk co2 bez odpojené baterky,když jsem to dodělal byl jsem to projet a vše ok..ráno jsem nastartoval a začala na mě svítit baterka a pc psal dobíjení do dílny,myslel jsem že je to nějaká chyba pc tak jsem s tím jel do práce a po 30 km to vymlátilo baterku a chcíplo to,co by to mohlo být ?

jo a ještě jedna věc když jsem do dotáhl domů tak jsem to dal na nabíječku pročistil kontakty u baterky a ráno jsem to šel zkusit a vše bylo ok tak jsem s tím jel do práce a ok,jenže když jsem šel z práce tak jsem to nastartoval a chyba zase ale domů jsem s tím ještě dojel xD

Editováno: , autor: krejník2.5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regulace, diody. Kamarád to také vyzkoušel, tohle myslím měnil a do dvou měsíců mu ještě odešla fungl nová baterka a na reklamací mu řekli, že ji poškodil nadměrný proud a to jim tvrdil že odešla z ničeho nic. Byl naštvaný, ale nedostal nic.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...