Přejít na obsah

Palubní počítadlo - Trip 2


jakudo

Doporučené příspěvky

Koukal jsem dnes náhodou na palubní počítač na Trip č.2 (používám zatím jen číslo 1).

Máme asi měsíc starého roomstera a v manuálu je napsáno, že ten Trip č.2 pořád načítá kilometry dál a dál až do hodnoty 1999km nabo do času 19h59min. Jelikož jem ho od koupě ještě ani jednou nenuloval, tak by mne zajímalo, jak je možné, že jsem na to dnes koukal a měl jsem celkové km 2059 a trip č.2 ukazoval celkem 79km. To by pak znamenalo, že se to nevynulovalo při 1999, ale při 1980km.

Je to tak? Nebo mi někde utíká nějaká drobnost? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je mi jasný, ale překvapilo mě, že to vyšlo hodně podobně, že při mý 2059 mi to ukazuje 79. Kdyby to bylo třeba 2059 a 62 nebo 2074 a 98, tak mě to tak nepřekvapí, ale mě prostě jako první napadlo, že tam je nějaká chba :D no jo, blb ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já mám v manuálu (multifunkční ukazatel):

 

Paměť pro celkovou jízdu (paměť č. 2)
Paměť pro celkovou jízdu shromažďuje informace o jízdě z libovolného počtu
jednotlivých jízd až do celkové doby 100 hodin nebo ujeté vzdálenosti 10 000 km.
Po překročení některé z uvedených hodnot se paměť vynuluje a výpočet se provádí
od začátku.

Editováno: , autor: Sakal77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...