Přejít na obsah

Odskok kufru (ne pres pruziny)


Kevinios

Doporučené příspěvky

tak jsem to teď byl zkusit a fakt to ten odskok odskočí a pak jdou otevřít dveře bez znovu mačkání spínače, napadá mě možnost, jestli nemáte vzpěry už KO natolik, že to kufr nedokáže odskočit do pozice, kdy už jsou dveře ze zámku venku, protože když lehce zatlačím na dveře, zaseknou se do té nějaké polohy kdy nejdou otevřít a přitom nejsou zcela zavřené, což by ukazovalo na fakt, že odskok vám odemkne, ale ty vzpěry nemají sílu, aby ze zámku dveře vyhodily a tak zůstanou v té poloze kdy jsou jen zajištěné a jeví se to, že to musíte podruhé spínačem otevřít  :kol-32:

 

EDIT: udělejte pokus, stoupněte si ke dveřím, tlačte je rukou nahoru ale neodemykejte spínačem ale DO a uvidíte, jestli se dveře otevřou napoprvé, nebo jestli se Vám zaseknou na tom druhém jištění, jinak fakt nevím...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak pise Stringo. Proste se vam dvere neotevrou dostatecne na to, aby se odjistily. Jestli je to vzperama nebo dorazy nevim. Ale podle me vzperama. Kdyz jsem auto koupil, mel jsem dorazy nastavene tak, ze se do akce vubec nezapojovaly a dvere odskakovaly dobre. V zime se mi ale vyjimecne stane, ze dvere neodskoci dost. Takze podle me vzpery...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci když jsem u těch dorazů... mám vyměněné zadní dveře (kdo sleduje můj topick, ví proč)... Na dveřích jsou dorazy co tam byly, moje dorazy co jsem sundal z mých dveří jsou nastavené jinak a jeden je po nárazu zajetý... Potřeboval bych vědět, kdo máte OII combi, jak je máte nastavené a jak je nastavit, nemůžu s nimi vůbec hnout...

 

post-48545-0-49670800-1426522884_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...