Přejít na obsah

Motor běží na tři válce


Tomas.cz

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravim mám fábii 1 1,4MPI kw ráno za studena chytá jen na tři válce a po chvíli se chytí i čtvrtý ale jako by i tak neměla sílu když mi při rozjezdu chcípne jde špatně nastartovat. Nevíte někdo co by s tím mohlo být svíčky jsem vyměnil vzduchoví filtr taky myslím si že by to mohl být vstřik nebo čerpadlo po zahřátí vše ok táhne hezky necuká a startuje perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to pořádně poslouchal a zdá se mi že neběží na tři válce ale spíš se hádá .Když běží na tři válce je to takoví pravidelný jako Wartburk todle je spíš takoví skákaví prostě jak kdyby se hádaly válce nevim :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tak ta lišta to není ale konečně to píše chybu 16556 Řada válců 1 :systém odměřování paliva - systém příliš bohatý . Nevíte někdo co by to mohlo znamenat

No s touto chybou jsem se dost natrápil na sestřině FAbii Bylo to 16556 a potom 16554 Pomohla výměna lambada sondy Vadná lambda za katalyzátorem. Jelikož nešlo ani úspěšně dokončit readiness a objevila se ještě jedna chyba a to 16523 - sonda2 signál příliš pomalý.

Readiness jsem se rozhodl udělat až poté co jsem zjistil , že chyba 16554 znamená :

Ukládá se když, běhěm procesu učení je mezi nově naučenou a předchoze naučenou lambda hodnotou rozdíl větší než 8 %.

Pak už logicky následoval readiness test a bylo jasno...

Koupil jsem od Seba asi za cca 2600,- originál Bosch a je klid

www.hanza-autodily.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...