Přejít na obsah

škoda superb - víko kufru


Krevetacek

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

prosím o radu jestli jste se někdo setkal s problémem, který mám na mém autě škoda superb 1.9 TDI 96KW 2004... Všude jsem narazil jen na téma, že nejde otvírat kufr, ale já mám opačný problém a nikde jsem nenašel jak nato.  Když chci zavřít kufr tak nedrží jakoby tam nebyl žádný zámek - při zaklapnutí víka sedí nadoraz jakoby byl zavřený ale není. když zamknu auto mužu kufru otevřít bez použití tlačítka.

 

Prosím o jakékoli rady děkuji

Editováno: , autor: Krevetacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme včera sundal obložení víka a nevím jistě jestli to je tím ale na zámku je nějaká špatná ta pružinka tak dnes koupím novej zámek + se mi zdá že vůbec nereaguje ten motůrek co je u zámku, takže teď nevím co v čem je chyba.

Editováno: , autor: Krevetacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj mám stejný problém, prasklá pružinka co přitahuje ten protiháček. Kupoval jsi si nový zámek nebo jenom vyměnil pružinku?

Jak jsem do toho zámku včera koukal tak vůbec nevím jak bych tam novou nasadil.

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj díky za nabídku. Včera jsem auto odvezl do servisu. Jelikož prasklo to očko za které to bylo přichytnuté tak bych řekl že nebude velký problém z pružinky ubrat jeden závit a udělat z něj zase oko a vrátit zpět. Jeden závit by neměl nijak změnit vlastnosti pružiny. Takže uvidím jak to dopadne pokud špatně tak se určitě ozvu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...