Přejít na obsah

Tajný vypínač


Andrews

Doporučené příspěvky

Takže, zapojit odpor do cesty signálu z HF sady není problém, žádná chyba nebude, to mimo téma :-)

Když dojde palivo, no vlastně se "nic" nestane, až na to, že se přestane točit motor, tedy, přestanou jít veškeré posilovače a to i řízení a brzd !!!!!

Není problém přerušit něco tak, aby chyba nebyla, záleží jestli je to benzín, nebo nafta, ale čím víc je tam elektriky, tím víc mám ta auta raději :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu sa mýliš. Posilňovač bŕzd ide, kým sa motor točí, takže ak nevyšlapneš spojku a budeš brzdiť motorom, tak bude auto brzdiť normálne. A aj po vyšlapnutí spojky to ešte tak 2-3x normálne zareaguje na stlačenie pedálu.

Predstav si, že posilňovač riadenia je natoľko inteligentný, že prestane pracovať až keď rýchlosť auta poklesne pod istú hranicu (sám som to odskúšal pri posúvaní sa v kolóne dole kopcom). Ak rýchlosť stúpne, zase pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V princípe áno. Ale iba zapnuté zapaľovanie nestačí, nakoľko servo má značne veľký odber (do 60A), takže akumulátor by to dlho nevydržal napr. pri manévrovaní na mieste. Preto ten posilňovaž pracuje len od určitej rýchlosti, kedy už ide o bezpečnosť a aj tie prúdy sú menšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych si dát ten elektromagnetický ventil za palivový filtr, nemáte někdo nějaké schéma kde ho najdu (ten filtr) a jak se k němu co nejsnadněji dostanu (co a kde odstrojit)? Jedná se o OII 1,9 PD model 07. Bohužel se mi nikde nepodařilo stáhnout žádný servisní manuály nebo jak se to jmenuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Kto by sa kašlal so silovým vedením. Stačí preušiť dáta a snímače a je to.

"30" do spínací skříňky u O2 už není silová. Přerušuje se "15" černý tenký na komfort modulu, konektor ve kterém se nachází i CAN od volantu, nebo palivové čerpadlo v pojistkovnici, tuším tenký černofialový. Pro zájem bych upřesnil. Palivový ventil bych nedoporučoval, snižuje průtok paliva a tím i výkon motoru. Ověřená praxe u starých mercedesů. Tyto imo nezapisují žádnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"30" do spínací skříňky u O2 už není silová. Přerušuje se "15" černý tenký na komfort modulu, konektor ve kterém se nachází i CAN od volantu, nebo palivové čerpadlo v pojistkovnici, tuším tenký černofialový. Pro zájem bych upřesnil. Palivový ventil bych nedoporučoval, snižuje průtok paliva a tím i výkon motoru. Ověřená praxe u starých mercedesů. Tyto imo nezapisují žádnou chybu.

Můžeš poslat SZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělám tajný vypínač za 200,-kč.Našel jsem zapojení,které nebude hlásit čádnou závadu.Nepiště SZ,říkat to nebudu.

Nějak mi uniká smysl,proč o tom píšeš

No že Ti to Cosby udělá za dvě kila, když k němu přijedeš.. :palec2:

Ps: slušná cena, kucí z práce říkali, že v Plzni v Pamele to měli za litr.. :prc::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělám tajný vypínač za 200,-kč.Našel jsem zapojení,které nebude hlásit čádnou závadu.Nepiště SZ,říkat to nebudu.

Nějak mi uniká smysl,proč o tom píšeš

No že Ti to Cosby udělá za dvě kila, když k němu přijedeš.. :palec2:

Ps: slušná cena, kucí z práce říkali, že v Plzni v Pamele to měli za litr.. :prc::smich:

No, když píše,říkat nic nebudu,tak to chápu tak jak jsem psal. Zas bych nerad,aby to byl tajný vypínač i pro mně, to pak postrádá smysl něco takovýho tam mít ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu??Udělám to tak,že ti vyvedu dva dráty.Kde si dáš vypínač,je na tobě.Jen jsem psal,že to přeruším,tak,že nikdo neodjede a na diagnostice to nic nebude psát.(nejededná se o přerušení diag.zásuvky)

Tak tohle mi jasný je.. Ale upřímně,i alarm mám zapojený sám, protože mi stačilo vidět,jak se v odborné firmě,která se tím živí, napojují kabely..takže proto rád vím,co kde mám zapojený a hlavně jak..kvůli sobě. Navíc si všechno pěkně balím zpátky origo textilní páskou,takže všechno na první i druhý pohled vypadá jak má. Když pak vidím,jak ta firma používá naskřipovací spojky a tak..je mi z toho všelijak

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...