Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

xstorm, přes zimu musíme ty Gemini prodat  :kol-28:   ač jsem odpůrce černých kol, tak ty nové Gemini black bych "možná" taky bral....viděl jsem je zatím jen na config. tak se rozhodnu přes zimu :kol-27:

 

černé je smutné - šedé nevýrazné, člověk si tady prostě nevybere  :kol-24:

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kačer - zkoušel jsi řetězy K-summit od thule? mají speciální tvar a řešení na snížené podvozky atd...kupoval jsem je na passata, kde dle TP nemohly být řetězy na větších kolech než 16", mám tam 17" 235/45/17". Budu tedy používat i na těhle Hawk alu u OIII RS. Na youtube je hodně videií z testů

Editováno: , autor: xstorm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... CERVENA RIO BARVA ??????????? ....

 či zvlastni lakovani ? ;)  :kol-47:

 

 

   attachicon.gif599654_705114756168105_1161213299_n.jpg     attachicon.gif529531_705114752834772_761100659_n.jpg     attachicon.gif943011_705114746168106_2103393918_n.jpg

 

hmm. tohle vypadá moc pěkně, viděl jsem v neděli na rapidu to RIO a tohle vypadá trochu jinak, nemůžu si pomoct :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou je to moc pekna barva. Je fajn, ze konecne dala Skodovka opet do zakladni nabidky nejakou cervenou metlu, o ktere lze i bez nadsazky rict, ze je cervena. Rosso brunelo se snad ani neda nazvat cervenou a uni barvy jsou proste pro mnoho lidi vcetne me neakceptovatelne.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kačer - zkoušel jsi řetězy K-summit od thule? mají speciální tvar a řešení na snížené podvozky atd...kupoval jsem je na passata, kde dle TP nemohly být řetězy na větších kolech než 16", mám tam 17" 235/45/17". Budu tedy používat i na těhle Hawk alu u OIII RS. Na youtube je hodně videií z testů

Ty vyzkoušeny nemám a vzhledem k tomu že řetězy použiju tak 3x za zimu jsou pro mě dost drahý. Jinak jsou luksusní!!! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak někdo tu řešil (možná v jiném vláknu u OIII, teď nevím kde to přesně bylo) vnitřní kličky dveří - RS je má osvětlené, dnes jsem to zjistil :kol-31:

 

Tohle je navíc jen u verze RS proti klasické O III.

 

Celkem by mě zajímalo jak to vypadá ve tmě a asi nejsem sám... nemáte někdo nějakou fotku co byste sem dali... :kol-73: .. hledal jsem i na internetu a nikde nic není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...