Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak ja jsem z Teplic. Co bylo pred 20 dny, to nevim. Pry tady v okoli jezdi zelena RS combi. Tak priste budu lepe koukat ;-);-) .....ja potkal modrou RS v Teplicich pred tydnem na krizovatce. Ale ty jsi to nebyl, koukal jsem. :-D:-D:-D:-D.

No Já ani nevím co to bylo za značku - Ale potkal jsem zelenou před Mladou Boleslaví v liftbacku :-)..A ty ji máš v naftě/benzinu - manuálu/automatu?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDI,DSG. S automatem spokojenost, ale cim dal tim vic hloda cervicek, jestli to nemelo byt TSI.

Bal jsem se spotreby a kdyz vidim a ctu testy, tak by me ty cca.dva litry navic nevadili.

A jizda s TSI bude asi o dost lepsi. Nemyslim jen rychlejsi, ale i tissi, sametovejsi, prijemnejsi...

Já mám taky DSG - TDI - automat kvůli pohodlí a naftu kvuli spotřebě, protože najedu doast KM. Ale myslím že spotřeba u TSI bude mnohem větší než jen o 2 litry - ono je lepší vyzkoušet než číst - záleží podle jízdy, ale mě by s tou mojí jízdou TSI sežralo:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tim jsem mel automat,benzin 1.8 104 kw. Pod deset jsem nesel. Trosku pridal prodejce no a bylo to. ;-);-)

Tak ja pod sedm dlouhodobe nejdu ani tady. Tak nevim kolik bych jezdil s benzinem.

Ale je to jedno, mam TDI a jsem spokojeny. Je fakt, ze tak rychle auto jsem jeste nemel. A celkovy projev auta mi sedi a libi se mi.

V testech auto testuji jako sportovni, proto beru, ze vzdy vyhraje TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je fakt, ze koupit si TSI a potom jezdit ekojizdy nema smysl.

Bohuzel jsem v RS TSI nejel. Nebylo kde a s kym.

Jojo asi tak nějak, já si myslim že s moji jízdou bych měl spotřebu tak 11-12 litrů na 100 km u TSI což je pro mě dost vzhledem k tomu kolik toho najedu :-/...A na TDI si tk nemůžu stěžovat jsem spokojenej :-)…Ale chtěl bych vyzkoušet TSI v automatu - nenajde se tu někdo? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu cipu....je to lakave, ale mel bych strach. Skoro 500 Nm. Tady se resilo, ze DSG je na max.400 Nm.

Dale zaruka a vsechny dily budou mnohem vice namahane.

Opet by se to chtelo projet.....aby clovek vubec poznal rozdil.

Nez vysolit prachy a potom se uklidnovat, ze asi jooooo jede lepe!! Ale jen proto, ze clovek zaplatil a chce tomu verit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dotaz: Jak se Vám sjíždí přední pneu na RS TDi???? Mě dost brutálně... :(

nemám sice RS, ale prakticky tentýž motor a o sjíždění předních gum bych mohl napsat knihu. Zmizely mi totálně po 18 t. km. Zadní maj naopak asi 90% vzorku, ale na vnitřní straně pilku, takže je to jízda, jak v tanku. Chtěl jsem to reklamovat a vysmáli se mi.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...