Přejít na obsah

Popraskaný čirý krycí plast předních mlhovek OII FL


Pawouk

Doporučené příspěvky

Kolega má na OII FL r.v. 02/2009 (najeto 45 000 km) na obou předních mlhovkách popraskaný čirý plast, viz foto. Od odletujících kamínků to nebude. Setkal se s tím už někdo? Má to už po záruce, ale servisované v autorizáku. Tak zkusí, zda z nich něco nevyrazí při výměně. Počítám, že nejde vyměnit jen ten čirý plast, ale mění se celý světlomet?

post-32075-0-47210000-1365690855_thumb.jpost-32075-0-89824400-1365690858_thumb.j
post-32075-0-87199100-1365690863_thumb.jpost-32075-0-12482900-1365690868_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od šutrů, mám to taky. Vemte si kde ty mlhovky jsou a jak jsou velké. Na předchozí O1 jsem měl od šutru prdlou směrovku (doslova pavouka).

Stačí se podivat na přední masku a kapotu, já už ty záseky ani nespočítám...Je to hlavně z dálnic.

 

Folie je prd platná, ještě tak na plechu, ale na plastu to neuchrání nic.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna to od kamienkov nie je, farba na narazniku a kapote nie je az taka opukana.. sem tam nejaky oderok... ta folia je dost hruba.. myslim ze urcite tie narazy tlmi... a von koncom... ked je to aj kvoli kamienkom tak " inzinieri " v skodovke asi zvolili zly material.. lebo nie je normalne aby po dvoch rokoch bol ten plast v takom stave.. na jednotkovej fabii su tiez hmlovky dole a taky popraskany som ho nemal.. a bola o niekolko rokov starsia.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prvního příspěvku jsem vložil poněkud lepší fotky.

To není naleptané, jsou to takové prasklinky. Od kamínků to nevypadá, není tam nikde vidět žádný "kráter", který by musely zanechat. A na obou světlech je to prakticky stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky proto se ptám, zda se s tím již někdo nesetkal. On to auto celkem opečovává, takže nějaké násilí, třeba při mytí nehrozí. Nebo je to jen nekvalitní plast, který stárnutím/vlivem zahřívání od žárovek/slunečním svitem, takto popraskal? Je to auto ze začátku výroby OII FL, takže třeba novější to již nepotká, nebo ještě nepotkalo? :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som spominal mal som cez hmlovku zatmavovaciu foliu ktora bola dostatocne hruba nato aby aspon trochu tlmila narazy kamienkov... Na fotke vidiet ze popraskane to je hlavne tam kde svietia ziarovky, jednak denne svietenie a potom halogen, bol som s tym dneska v skodovke zobrali mi to na reklamaciu a piatok mi to vymenia... podla mna zle zvoleny material... pozeral som si vcera hmlovku na Superbe mojho znameho a ani naznak po prasklinke... 

post-59322-0-87634400-1366624697_thumb.j

post-59322-0-48635700-1366624714_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...